Nenorintiems
2020-01-06 17:17

iš tikro, o kam? Vistiek mirti reiks? Na gal vieniems anksčiau - kitiems vėliau reiks išeiti anaplin, bet koks skirtumas?

Kai
2016-02-22 14:32

medicina tokia (visagale)-sveiku zmoniu neliko,paskiepytas vaikas-suzalotas vaikas.Baimes apimti tinginiai pasidomekit issamiau,skiepu teikiama(sveikata).

TO tegul būna laisvė
2016-02-22 14:09

Ko bijoti kad neskėpytas vaikas užkrės skiepyta. Paskiepytas tai jug nesusirgs,o visa rizika neskiepytui. Tai ko Jūs lojat ant neskiepytų asmenų Jūs paskiepyti nemirtingi esat.

;
2016-02-22 09:11

sąžinigi medikai suvokia sistemos, kovoti tik su pasekmėmis, beprasmiškumą, todėl jie jaučiasi spąstuose, matydami, kad medicina visiškai neaiškina žmonėms kokios yra ligų tikrosios priežąstys, kad organizmas, tai ne traktorius, kurį remontuoja vis atskiras remontinkas (kas variklį, kas lempas, o kas važiuoklę), o vientisa sistema, kad tokio dalyko, kaip liga išvis nėra o yra toksinų sankaupa organizme, o ligų požymiai tai organizmo pagalbos signalai, kuriuos medikai slopina cheminiais vaistais. Jie taip pat suvokia ir žino, kad 99% cheminių vaistų visiškai negydo, otik slopina simptomus bei sukelia lėtines organizmo patologijas. Jie tai pat žino, kad visų ligų priežąstys yra psichosomatinės, t.y. organizmas suserga pirmiausia energiniame lygmenyje (nuo baimių, blogų minčių, gyvenimo džiaugsmo nebuvimo, neapykantos ir t.t.), o po to tik pasireiškia tai fiziniame kūne, jie suvokia ir tai, kad mūsų organizmai yra aprūpinti visomis galiomis, kad niekada nesirgti ir tik mūsų pražūtingas gyvenimo būdas pražudo organus ir jo sistemas. Todėl belieka žavėtis tais medikais ypač chirurgais, kurie daro stebūklus gydydami tuos asmenis, kurie netiki niekuo, o gyvena lyg kokie robotai vartodami viską ką jiems pasiūlo sistema.

;
2016-02-22 08:56

1. Nuo kada raudonukė, tymai-mirtinos ligos, pats esu persirgęs vaikystėje lengvai ir be jokių pasekmių ir organizmas natūraliai įgauna imunitetą visam gyvenimui. 2. Nuo kada neskiepyti vaikai pradėjo užkrėsti skiepytus, jei jų negalima leisti į darželius. Tai kam tie jūsų skiepai, jei jie nesuteikia imuniteto ir reikia bijoti nepaskiepyto vaiko (nėra jokios logikos), 3. Skiepų skaičius auga geometrine progresija, osergančių vaikų skaičius nepaliaujamai didėja, visuomenės sveikata vis prastėja ir prastėja, vaikai, silpni, be jokio atsparumo....tai velniop visą tą jūsų mediciną su visais skiepais, jei didinant milijardus sveikatos sistemai, gyventojų sveikata tik blogėja. 4. Valstybė prievarta skiepydama vaikus ir bausdama gyventojus, visiškai neprisiima atsakomybės už skiepų sukeliamas pasekmes tokias, kaip vėžys, autizmas, epilepsija, natūralaus imuniteto sunaikinimas ir t.t.. Bet kurioje srityje taikydamas prievartą 100% atsakai už tos prievartos pasekmes. todėl tai yra akivaizdus žmogaus teisių pažeidimas. 5. medicina yra diagnozavusi tūkstančius užkrečiamų (infekcinių) ligų, bet skiepijama tik nuo keleto iš jų, tai kas organizmą saugoja nuo kitų ligų?, ar manote, kad esate pajėgūs su savo skiepais padaryti tai už organizmą, kurio imuninė sistema yra neįkandama mūsų medikų proteliams, kas saugo ką tik gimusį kūdikį nuo jūsų infekcijų, kodėl tos ligos nepuola dar nepaskiepytų vaikų? tai klausimai į kuriuos niekas nenori atsakyti, nes mes gimdami gauname galingą imuninę sistemą ir tik korumpuotos med. sistemos tarnaudamos koorporacijoms ir jų milijardiniams pelnams siekia kuo greičiau šią sistemą palaužti, kad atvertų kelią besaikiam vaistų ir skiepų naudojimui, kuris veda tik į susinaikinimą. 6. Kokiu zombiu ir neišprusėliu reikia būti šiais laikais, kad nebūtum susipažinęs su mokslininkų tyrimais ir jų išvadomis dėl skiepų daromos žalos ir jų pasekmių, kai visur internete ir bibliotekose pilna apie tai informacijos ir tik visiškai nesąmoningi individai gali besąlygiškai pakluisti šiai korumpotai sistemai, pasmerkdami savo vaikus amžinoms kančioms.

Tegul būna laisvė
2016-02-22 05:02

Jeigu jūsų ne skėpitas vaikas užkrės mano vaiką kokia tai liga,tai jie tegul neša pilną atsakomybę už jų vaikų sukeltas pasekmes.Kiekviena laisvė turi ir kainą,Arba skėpitus vaikus leidžiame į tokius darželius, mokyklas,kur vaikai skė pijami ir neskėpitus vaikus į kitus

zemaitis
2016-02-21 20:43

Nejuokinkit pasakius kad neskiepysim gydytoja ciut nesprogo pasiulius kad ji pasirasytu uz tai kad nieko nebus pasiskiepijus galvojau kad ji pati tuoj numirs, Dauguma skiepu yra visiskas apsurdas.

Lina
2016-02-21 17:12

Statistika iskalbinga - kuo daugiau vaiku neskiepijama, tuo daugiau ligu, apie kurias maneme, kad isnyko, vis daugiau girdime.

skiepai
2016-02-21 16:54

senesniais laikais niekas neklause buvo visi paskiepyti .Atvaziuodavo ir i mokyklas irgi skiepydavo.Manau turi buti privaloma.

Palikite komentarą