to lina
2015-02-22 07:42

Liberalai siūlė vietoj kompiuteriu pirkimo socdemams kurie jais net nesinaudoja ir vietoje pinigu kuriuos jie išsigrynina nešdami čekius už kurą skirti broliams ukrainiečiams bet tegul bus dulkėse gulintys kompai socdemų supelijusiose spintelese ir tegul pravažinėja jie už mūsų pinigus prisipilla kuro gero kelio ir žiūrėkit kad kelelis ne dulkėtu kai jus būsite ukrainiečiu situacijoje..

rytojus
2015-02-21 09:53

i ateiti sviesia savo vaikus kviecia .......... atejo petrosius visiems laikams .........

Lina
2015-02-20 14:50

Sigitai, su visa pagarba jums - kita karta nepraleiskite progos tiesiog patyleti ir tada viskas bus gerai :)

mičiūrins
2015-02-20 14:31

Net kvailas žmogus tylėdamas gali atrodyti protingas. O Tauragės žmonėms palinkėsiu išminties dalyvaujant rinkimuose. Verslininkam linkiu mokėti mokesčius kokie priklauso pagal įstatymus, dirbtinai (perkant automobilius, kompus, fotikus, kameras ir kt.) nemažinant pelno ir mokant atlyginimus be jokių vokelių.

kastuvas
2015-02-20 14:19

Liberalo kandidato i merus ismintis tiesiog uzmusa... Sigitai, aciu dievui tu nesi Taurages meras ir labai tikiuosi, kad juo nebusi. Bent jau kol subresi kaip politikas. Ukrainai siandiena reikia ginklu, o ne uz kapeikas nupirktu greituskiu. Karas yra baisu, bet salis turi kazkaip apsiginti. Kita vertus ar mes tokie turtingi, kad galime taskytis paramomis. Teisingai komentatorius pastebi - mums patiems neretai iskyla keblumu prisikviesti policija, greituke, o tokios kalbos kandidato i merus sansus bent teoriska laimeti prilygina 0. Geriau jau tu i krepsini metyk :)

baisu!!
2015-02-20 14:03

perskaičiau ir iš apmaudo apsiverkti norisi!! Bėra kur tsuragėje dėti pinigų!! o , kad nakti visam rajone tik 2 greitosios budi, manot užtenka...paklauskit tų kad laukia greitosios psgalbos!! vaikam mokhklose būreliams nėra punigų! ką jaunimui veikti Tauragėje?? tik sukti ratus ar sedėti mašinose!! zadamos salės, baseinai, tik priešrinkiminėse kalbose!! padekim ukrainai?? nesupratau, cia bajeris?? ar cia jie rimtai?? ar cia galvoja, kad popyliaru?? nebalsuosiy nė už vieną!! ir dar, ką tarybos nariai veikia su 300€, ar jiems reikia atsiskaityti?? nu zodziu.....

Palikite komentarą