Tarpmiestinėse plaukimo varžybose Tauragės garbę gins mero patarėjas D.Kaminskas (13)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-03-09 09:38

Dovydas Kaminskas

Sportinis azartas suvienijo Lietuvos ir Latvijos miestų atstovus. Rytoj 11 skirtingų miestų plaukikai tarpusavyje rungtyniaus tarptautinėse varžybose „Plauk už miestą 2017“. Tarp jų – ir Tauragės miesto atstovas, – praneša varžybų organizatorius netoli Šventosios veikiantis poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“.

Į šias tarptautines plaukimo varžybas buvo kviečiamos visos Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės ir 19 Latvijos miestų. Dalyvauti pasiryžo Klaipėdos, Palangos, Neringos , Rucavos (Latvija) miestų ir Kretingos, Kėdainių, Plungės, Šilutės, Tauragės, Skuodo bei Akmenės rajonų atstovai. Rytoj, kovo 10 dieną, visi jie draugiškai varžysis siekdami sužinoti, kurio miesto plaukikas – greičiausias.

Už Tauragę plauks Tauragės mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

Pasak varžybas po savo stogu organizuojančio poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistės Dovilės Chockevičiūtės kadangi varžybos vyks kovo 10 dieną – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, jos skiriamos šiai gražiai datai paminėti.

 Tarpmiestinės plaukimo varžybos organizuojamos jau antrą kartą, tik šiemet jos – jau tarptautinės. Pirmą kartą tokios varžybos surengtos 2015 metais poilsio ir sveikatinimo komplekso „Atostogų parkas“ atidarymo proga. Anąkart pirmoji vieta atiteko Kretingos rajonui. Kurio miesto atstovas nugalės šiemet, paaiškės rytoj, apie 14.30 val.

Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžybų metu turės įveikti 50 metrų distanciją. Pirmoji vieta ir „Atostogų parko“ pavasario taurė atiteks greičiausiai šį atstumą nuplaukusiam plaukikui. 

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras