Renovacijos kokybė – 2,41 promilės (12)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2015-12-03 07:25

Nors girti namą renovuojančios bendrovės darbuotojai bandė bėgti, pareigūnai juos sulaikė. Autoriaus nuotrauka

Tauragės dvare daugiabutį renovuojantys statybininkai, išvydę policijos pareigūnus ir Valstybinės darbo inspekcijos atstovus, dėjo į kojas. Tačiau pasprukti pavyko ne visiems. Dviem daugiabučius šioje gyvenvietėje renovuojančios UAB „Tilta“ darbuotojams nustatytas vidutinis girtumas. Apie iš pirmo žvilgsnio girtus darbininkus „Tauragės kurjerio“ redakcijai pranešė neabejingi Tauragės dvaro gyventojai. Redakcijai į pagalbą penktadienį suskubo darbo inspektoriai ir policijos pareigūnų ekipažas.

Bendrauti su pareigūnais statybininkai nepanoro

Darbovietėse taurelių kilnotojų šiais laikais beveik nebeišvysi. Tačiau tik ne statybų sektoriuje. Tauragėje, tiksliau, Tauragės dvare, gyvenanti mergina penktadienio vidurdienį „Tauragės kurjerio“ redakcijai atsiuntė žinutę, kad darbiniais drabužiais vilkintys vyrai Tauragės dvaro gatvėje esančioje parduotuvėje nusipirko keletą butelių stipraus alkoholio ir patraukė į statybvietę. Pasitelkėme pagalbon Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovus ir nuvykome patikrinti, galbūt išties darbo laiku statybvietėje vyrai surengė „balių“.

Atvykus prie Tauragės dvaro gatvėje renovuojamų dviejų daugiabučių (statybos darbų rangovas – UAB „Tilta“), statybvietėje prasidėjo keistas sujudimas. Du statybininkai, pamatę tarnybinį policijos ir Darbo inspekcijos logotipu pažymėtą automobilius, nelaukdami, kol bus pakviesti pasikalbėti, puolė bėgti ir netrukus dingo už renovuojamo namo kampo. Kiti darbine apranga vilkintys vyrai užsikorė pastoliais aukštyn ir taip pat kažkur prapuolė.

Į alkotesterį pūtė nenoriai

Tačiau pasprukti nuo tikrintojų spėjo ne visi. Du po statybvietę šlitinėjančius vyrus Tauragės AVPK laikinai einančiam Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vado pareigas Rolandui Rimkui sulaikyti vis dėlto pavyko. Akivaizdžiai buvo matyti, kad vyrai gerokai įkaušę. Kiek sutrikę, statybų dulkėmis nusėtais drabužiais vilkintys vyrukai dievagojosi, kad jie šiame objekte nedirba ir į statybų aikštelę užsuko atsitiktinai. Tačiau pareigūnas jų žodžiais tikėti nebuvo linkęs. Pasikvietęs prie automobilio „apšilusius“ vyrus pareigūnas išsiaiškino jų asmenybes ir paprašė pūstelėti į alkoholio matuoklį. Šio prietaiso parodymai nenustebino.  

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras