Šimtametis ąžuolas sudomino pareigūnus(5)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-06-26 06:12
Žydrūnės Jankuskienės nuotrauka

Už 7 kub. m pjautos ąžuolo medienos lomiškis sumokėjo vos 2000 tūkstančius litų. Autorės nuotrauka

Netoli Lomių gyvenantis Andrius – nagingas medžio dirbinių meistras. Į pareigūnų nemalonę dėl galimai vogtos medienos įsigijimo vyras pateko kaimynų dėka. Redakcijai atkaklūs teisybės ieškotojai iš Lomių atsiuntė du laiškus: vieną, kad tyrimas būtų pradėtas, kitą – kad tyrimas tęstųsi. Nors gali būti, kad medžio dirbinių meistrą įskundusieji turėjo kitą tikslą – kad būtų sudrausmintas Pužiškės girininkas Juozas Karpys.

Skundą padiktavo pavydas

„Gerb. redakcija, rašome Jums apie tai, kas darosi pas mus Lomiuose“, – rašoma dviejų vyrų pasirašytame laiške redakcijai.

Laiško autoriai dėsto, kad girininkas J.Karpys į moters sodybą, kurioje gyvena Andrius M., veža ąžuolus ir uosius bei slepia juos už tvarto. Andrius M. esą iš tos medienos gamina sūpynes, suolus, stalus ir produkciją gabena į Kėdainius pas girininko sūnų parduoti. Laiško autoriai suskaičiavo, kad verslas klesti: juk mediena gaunama nemokamai. „Sako, reikia mokėti gyventi. O kai žmogui reikia sutręšusių malkų, tai Karpys žino, kokią kainą už jas paimti. Turbūt to, kas yra daroma su šimtamečiais ąžuolais, nežino nei urėdas, nei gamtos apsauga“, – rašo įsiskaudinę lomiškiai.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje laikraščio versijoje.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras