Savaitgalis gausus įvykių, tarp jų – ir grasinimas nužudyti(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-07-23 11:21

Mortos Mikutytės nuotrauka

Praėjusio savaitgalio policijos suvestinė kaip niekad gausi įvykių. Sumušimai, grasinimai, vagystės ir net išdaužyti langai – pareigūnai vos spėjo suktis.

Dar penktadienį pareigūnams paskambino 70-metė moteris, tikindama, kad išdaužti dviejų jos parduotuvės langų stiklai. Batakiuose veikiančios parduotuvės savininkė tikino patyrusi 300 eurų nuostolį.

Dėl dužusių stiklų į policiją kreipėsi ir Vytauto g. esančių patalpų savininkas. 63-ejų vyras paaiškino, kad jam apie incidentą pranešė patalpas nuomojanti 32-ejų moteris. Jos teigimu, išdaužtas durų langas ties atsargine laiptine. Nuostolis taip pat įvertintas 300 eurų.

Abiem atvejais pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl turto sunaikinimo.

Pranešta pareigūnams ir apie dvi vagystes. Penktadienį pavogtas 48-erių metų moters dviratis, kuris buvo prirakintas prie jos darbovietės, esančios Kranto gatvėje. Transporto priemonė įvertinta 300 eurų. O sekmadienį dėl vagystės kreipėsi vyras (gim. 1984 m.), kuris Kęsčių kaime esančiame kieme neberado aliuminio kopėčių. Patirtas nuostolis siekia 80 eurų.

Dar vienas įvykis užfiksuotas penktadienio vakarą Medvėgalio gatvėje, Tauragėje. Dviračių taisykloje tarp 61-erių taisyklos savininko ir septyniolikmečio kliento kilo konfliktas dėl atsiskaitymo už remonto darbus. Pareigūnams aiškinta, kad taisyklos savininkas nepilnamečiui grasino daiktu, panašiu į pistoletą. Tokiu būdu vyras reikalavo atsiskaityti už suteiktas paslaugas. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl grasinimo nužudyti.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras