Nusekus upei vėl ieškota, kaip įtariama, nuskendusio tauragiškio (0)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-21 06:35

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

2017 metų lapkritį dingusio 25-erių metų tauragiškio Arvydo Mockaus paieškos tęsiamos. Ugniagesiai gelbėtojai pakartotinai jo ieškojo nusekusioje Šešuvyje.

Jurbarko rajone, Rykiškių kaime, prie Arvydo Mockaus senelio sodybos, Šešuvies šlaite, kitą dieną po vyro dingimo rasti vyro daiktai – šlepetės, kojinė, telefonas, degtukai kelia pagrįstus įtarimus, kad gyvybę pasiglemžė vanduo, tačiau kad ir kiek jau išnaršyta upė, rasti skenduolio nepavyko. Ugniagesiai gelbėtojai tęsė paieškas ir šią savaitę.

Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informavo, kad pagalbos paprašė Jurbarko rajono policijos komisariatas. Pareigūnai ugniagesius gelbėtojus pasitelkė antradienio rytą. Jų paprašyta Gaurės seniūnijos teritorijoje, Šešuvies upėje, ieškoti skenduolio – galimai nuskendusio 2017 metų lapkritį. Ieškant, kaip įtariama, nuskendusio vyro, per daugiau nei šešias valandas valtimi nuplaukta apie 22 km Šešuvies upe, tačiau skenduolis nerastas.

Kodėl rudenį dingusio vyro paieškos atnaujintos būtent dabar? Kaip informavo Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius, kol kas jokios papildomos informacijos apie dingusį vaikiną nebuvo gauta. Paieškos veiksmai dar kartą buvo vykdomi pareigūno, vykdančio paiešką, iniciatyva, kadangi šiuo metu dėl sausros upės nusekusios.

„Tauragės kurjeryje“ jau esame rašę, kad tauragiškis A.Mockus dingo, kai jį į senelio sodybą Jurbarko rajone, Rykiškių kaime, po vakarėlio parvežė draugai. Anot artimųjų, senelis tuo metu miegojo ir nejuto, ar anūkas buvo įėjęs į namus. Arvydas turėjo namo raktus. Senelio sodyboje jis lankydavosi savaitgaliais. Vaikino pirmiausia pasigedo jo bendradarbis. Arvydo nebuvo nei sodyboje, su juo nebuvo įmanoma susisiekti ir telefonu. Tuomet ir prasidėjo iki šiol besitęsiančios, deja, bevaisės paieškos.

Dingusiojo artimieji ir patys aktyviai ieško šeimos nario. Žmonės nuo pat pirmos dingimo dienos šukavo sodybos prieigas, pamiškes, Šešuvies pakrantę. Pagalbos artimieji kreipėsi į visuomenę, net pirmiau nei policija apie dingusįjį pranešė vietos ir šalies žiniasklaidai.

Dėl dingusio vyro tyrimą atlieka Jurbarko rajono policijos komisariatas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras