Kolegą sužalojusiam vyrui skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-07-05 10:56

Mortos Mikutytės nuotrauka

Dėl kolegos sužalojimo kaltintas tauragiškis Rimantas Šteimantas teismo pripažintas kaltu. Teismas vyrui skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir baudą.

Į kaltinamųjų suolą tauragiškis sėdo dėl Stragutės kaimo miške nutikusios nelaimės. Vyro pjaunamas medis virsdamas sužalojo netoliese stovėjusį bendradarbį V.M. Šis patyrė rimtas stuburo ir galvos traumas.

Teismo posėdžio metu Rimantas Šteimantas iš pradžių kaltės pripažinti nenorėjo. Vyras tvirtino du su juo atvykusius bendradarbius įspėjęs, kad netrukus pjaus medį ir šie turintys pasitraukti saugiu atstumu. Vis dėlto V.M., galimai neišgirdęs įspėjimo, stovėjo per arti. Tačiau teisėjai informavus, kad po visiško prisipažinimo galėtų sumažinti bausmę trečdaliu, vyras nutarė prisipažinti, replikuodamas, jog viliasi viską greičiau užbaigti.

Tauragės apylinkės teismui nukentėjusysis pareiškė atsisakantis civilinio ieškinio, mat iš darbdavio jau gavo 2000 eurų turtinei ir neturtinei žalai atlyginti.

Teismas R.Šteimantą pripažino kaltu ir skyrė galutinę metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant metams ir trims mėnesiams. Per šį laikotarpį kaltinamasis įpareigotas neišvykti už gyvenamosios vietos miesto (rajono) ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo. R.Šteimantas taip pat turės sumokėti 376,60 Eur įmoką į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Nuosprendis dar neįsiteisėjęs ir gali būti skundžiamas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras