Avarija atskleidė dar vieną opią eismo vietą(7) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-29 12:10

Daivos Žebelienės nuotrauka

Pietų piko metu Vytauto gatvėje vėl – avarija.  Prie kavinės „Viva Vip“ susidūrė du lengvieji automobiliai. Aplamdyti ne tik šie du, bet ir trečias, stovėjęs prie maitinimo įstaigos. Greta veikiančios elektros prekių parduotuvės savininkė ir šalimais įvykio vietos gyvenantis vyras sako, kad šioje vietoje reiktų uždrausti statyti mašinas, kitaip avarijų bus dar ne viena.

Vytauto gatvėje ties „Viva Vip“ kavine eismo įvykis užregistruotas apie 12.30 val. Tokiu metu šioje gatvės atkarpoje visada daug mašinų, o šiandien kavinėje buvo surengti gedulingi pietūs. Nelaimė įvyko, kai „Opel Corsa“ vairuotoja iš kavinės kiemo išvažiavo į Vytauto gatvę. Po eismo įvykio kalbinta moteris labai jaudinosi dėl to, kas atsitiko. Sakė vairuojanti penkerius metus, iki šiol į avariją nebuvo patekusi. Moteris atviravo, kad išvažiuodama iš kavinės kiemo į gatvę nepamatė atvažiuojančio „Citroen Jumper“ mikroautobuso. Nuo smūgio net išsinėrė mikroautobuso ratas.

– Gatvėje buvo daug mašinų. Ir važiuojančių, ir stovinčių. Ilgai laukiau, kol galėsiu išvažiuoti iš kavinės kiemo. Jau buvau beveik įvažiavusi į antrą eismo juostą. Ir gavau. Nepamačiau tos mašinos, – sakė „Opel Corsa“ vairavusi Tauragės rajono gyventoja.

Nuo smūgio stipriai aplamdytas „Opel Corsa“ priekis. Mašinos vairuotoja nesusižalojo. Anot jos, tik šiek tiek susitrenkė. Sulamdytą „Opel Corsa“ į pagalbą atskubėję vyrai nustūmė į parduotuvės kiemą. Mikroautobusas „Citroen Jumper“ taip pat nukentėjo. Kliuvo ir prie kavinės stovėjusios „Zafiros“ kairiajam šonui – aplamdytas bamperis ir sparnas. Mašinos savininkas dalyvavo gedulinguose pietuose.

Į įvykio vietą buvo atvykę policijos pareigūnai, tačiau vairuotojai sutarė užsipildyti eismo įvykio deklaraciją.

Į avarijos vietą atėję greta veikiančios elektros prekių parduotuvės savininkė ir šalimais įvykio vietos gyvenantis vyras sakė, kad šioje gatvės atkarpoje eismas, ypač pietų metu, labai sudėtingas. Avarijų būta ne vienos. Išvažiuoti iš kiemų sunku, nes dėl stovinčių mašinų prastai matyti gatvė.

– Atvažiuoja tiekėjai, siuntų tarnybos. Sudėtinga ir įvažiuoti, ir išvažiuoti iš kiemo. Šį klausimą būtina spręsti, nes kitaip avarijų bus ne viena, – sakė parduotuvės „Veižas“ savininkė.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras