Apgaulingai geromis kainomis susigundė ir tauragiškiai(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-08-24 09:06

Intenetinis puslapis www.telemaxi.lt jau nebeveikia, tačiau šios parduotuvės Facebook puslapyje skundų netrūksta. Mortos Mikutytės nuotrauka

Šalies žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie internetinę parduotuvę www.telemaxi.lt. Juose pasakojama apie daugybę nusivylusių ir be savo užsakytų prekių likusių pirkėjų. Tarp apgautųjų yra ir tauragiškių. Tauragės policijos komisariato suvestinėje informuojama, kad moteris patyrė 369 eurų nuostolį taip ir negavusi mobiliojo telefono.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje skelbiama, kad šeštadienį gautas 18-metės pareiškimas dėl patirtų nuostolių. Ji informavo, kad internetiniame portale www.telemaxi.lt pirko mobilųjį telefoną „Huawei P10 Plus Dual SIM Rose Gold“. Bankiniu pavedimu pervedė nurodytą pinigų sumą, tačiau per pardavėjo nurodytą laiką prekės negavo. Žinoma, pinigų taip pat neatgauna, o su pardavėju susisiekti nepavyksta. Nuostolis siekia 369 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

Dar trečiadienį internetinis naujienų portalas 15min.lt skelbė, kad vos per kelias dienas epolicija.lt sistemoje užregistruoti 44 pranešimai apie iš telemaxi.lt parduotuvės negautas prekes. Prekės nepigios – mobilieji telefonai, kompiuteriai. Tikslus nukentėjusiųjų skaičius kol kas nežinomas, tačiau manoma, kad jų galėtų būti apie 500.

Naujienų portalas informavo, kad nukentėjusieji buriasi socialiniame tinkle Facebook ir diskutuoja apie galimybes atgauti prarastus pinigus. Policijos pareigūnai pareiškimus gauna įvairiuose šalies rajonuose.

Skelbiama, kad telemaxi.lt svetainę registravo bendrovė UAB „Erinvestus“ rugpjūčio 1-ąją. Jos akcininku liepos 25 dieną tapo 1999 metais gimęs Mantas Šidlauskas.

Naujienų portalas 15min.lt bendravo ir su mokėjimų tarpininke Paysera. Jos atstovas žurnalistams teigė, kad parduotuvės sąskaitoje pinigų yra ir jie, gavus nusiskundimų, praėjusį penktadienį buvo įšaldyti. Tačiau kol nėra pareigūnų ar teismo nurodymo, tol nukentėję žmonės nieko neatgaus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras