Tauragiškiai kviečiami pasitikrinti duomenis apie save(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-03-06 05:47

Registrų centras tęsia Klientų dienų maratoną ir jau rytoj, kovo 7-ąją, kviečia gyventojus į Tauragės filialą. Jame apsilankę Tauragės ir aplinkinių miestelių gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie juos Registrų centro tvarkomuose registruose sukauptus duomenis ir pasikonsultuoti rūpimais įmonės veiklos klausimais.

Daugelis supranta duomenų apie gyventojus, verslą ar nekilnojamąjį turtą registravimo svarbą, tačiau toli gražu ne kiekvienas žino, kokią informaciją apie jį yra sukaupusi valstybė. Registrų veiklą reglamentuojantys teisės aktai garantuoja teisę kartą per metus duomenis apie save gauti neatlygintinai, todėl Registrų centras siūlo gyventojams nepraleisti progos pasinaudoti šia galimybe.

Pagrindinių valstybės registrų tvarkytojas šįkart kviečia su asmeniniais duomenimis susipažinti Tauragės ir aplinkinių miestelių gyventojus. Šia iniciatyva Registrų centras skatina žmones pasidomėti valstybės registruose apie juos kaupiamais duomenimis ir neatlygintai pasitikrinti jų aktualumą bei teisingumą.

Klientų diena Registrų centro Tauragės klientų aptarnavimo padalinyje (Jūros g. 3) vyks kovo 7 d., nuo 8 iki 17 val.

Gyventojai, kurie šiais kalendoriniais metais dar nėra pasinaudoję galimybe neatlygintinai sužinoti apie save tvarkomus duomenis, Tauragės filiale pateikę prašymą galės nemokamai susipažinti su Nekilnojamojo turto, Juridinių asmenų, Gyventojų, Hipotekos, Turto arešto aktų, Testamentų, Įgaliojimų, Sutarčių, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų bei Vedybų sutarčių registruose apie juos kaupiama informacija.

Be to, atvykę į Tauragės klientų aptarnavimo padalinį, gyventojai turės galimybę pasikonsultuoti jiems rūpimais Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, kadastro duomenų nustatymo ir Juridinių asmenų registro klausimais, o nurodę konkretų nekilnojamąjį daiktą galės sužinoti masinio vertinimo būdu vertinamų nekilnojamojo turto objektų aktualią rinkos vertę.

Klientų dienos metu informacija žodžiu bus teikiama tik apie atvykusį asmenį, todėl norėdami sužinoti asmeninius duomenis gyventojai turės pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Atkreipiame dėmesį, kad su iniciatyva nesusiję gyventojų užsakymai Klientų dienos Tauragės filiale metu bus vykdomi įprastine tvarka.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras