Miesto sankryžose – it kliūčių ruožuose(6)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-11-21 14:23

Po susidūrimo su į sankryžą įvažiavusiu „Renault Clio“ „VW Polo“ įsirėžė į stulpą ir namo kiemo tvorą. Daivos Žebelienės nuotrauka 

Dar visai neseniai išgyvenome vaiko žūtį, o praėjusią savaitę miesto gatvėse neišsitekę vairuotojai vartė kelio ženklus. Penktadienį automobilis „Renault Clio“ į sankryžą išvažiavo degant raudonam šviesoforo signalui ir susidūrė su kitu lengvuoju automobiliu, kuris nuo smūgio trenkėsi į kelio ženklą, žymintį pėsčiųjų ir dviračių taką, ir dar įsirėžė į namo tvorą.

Automobiliai „Renault Clio“ ir „VW Polo“ vienoje pagrindinių miesto gatvių susidūrė likus kelioms minutėms iki 13 valandos, kaip tik tuo metu, kai iš mokyklos jau ėjo patys mažiausieji. Laimė, kad eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, aplamdytos tik mašinos ir kelio ženklas. Į įvykio vietą savo kiemo tvoros išėjęs apžiūrėti namo gyventojas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad dėl žalos atlyginimo niekur nesikreips, esą tvora nukentėjo nežymiai.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Lina Banienė, aiškinantis įvykio aplinkybes buvo nustatyta, kad 61-erių metų automobilio „Renault Clio“ vairuotoja, važiuodama šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje, degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui, susidūrė su kitu automobiliu „VW Polo“, kurį vairavo 42-ejų metų moteris. Nuo smūgio automobilis „VW Polo“ atsitrenkė į kelio ženklą ir gyvenamojo namo kiemo tvorą. Eismo įvykio metu buvo apgadinti abu automobiliai ir kelio ženklas, namo tvora nesugadinta.  Vairuotojos buvo blaivios.

Praėjusią savaitę kelio ženklas buvo nuverstas prie naujojo „Maximos“ prekybos centro, taip pat Prezidento gatvėje. 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras