Lietuvos šimtmečiui – 100 inkilų(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-03-18 14:34

Lauksargių pagrindinės mokyklos mokytojo metodininko Kazimiero Igario nuotrauka

Lauksargių pagrindinės mokyklos bendruomenė kartu su kaimo bendruomene „Lauksargiškiai“ nutarė valstybės šimtmečiui pagaminti 100 inkilų. Į talką atėjo Lauksargių kaimo bendruomenės pirmininkas Kęstutis Vaidilauskas, buvęs mūsų mokyklos mokinys. 

Kęstutis skyrė savo medienos ir, pasinaudojęs individualios Vaido Genio įmonės staklėmis (ačiū ir gerb. Vaidui), paruošė ruošinius inkilėliams gaminti. Tada jau mokyklos vyrai griebė akumuliatorinius atsuktuvus ir per keletą dienų inkilėlius surinko. Čia pasidarbavo mokytojai Kęstutis Jukna, Kazimieras Igaris, mokyklos darbuotojas Vytautas Domikas ir, žinoma, pats K.Vaidilauskas. Skeptikai paklaustų – o kur mokiniai? Neliko nuošaly ir jie, per šventines atostogas jie taip pat pagamino inkilėlių. Pirmoji labai gražų inkilėlį atnešė septintokė Arestida Bučinskaitė. Prisidėjo pirmokė Kęsmina Vaidilauskaitė, penktokės Rugilė Jasevičiūtė ir Kamilė Juciūtė, septintokės Austėja Vaidilauskaitė ir Meida Žilevičiūtė, aštuntokai Dominykas Vaidelauskas, Aurimas Šeputis, devintokas Lukas Sidaras.

Gaila, kad mūsų projektas nebuvo atrinktas ir negavo apdovanojimo iš šalies prezidentės, bet mes tikrai didžiuojamės atlikę gerą darbą valstybės šimtmečiui.

Kovo 20-ąją – Žemės dieną – visa mokyklos bendruomenė kartu su Lauksargių seniūnija ir kaimo bendruomene „Lauksargiškiai“ organizuosime inkilų kėlimo akciją. Į talką kviečiame visus mokinių tėvelius ir visus geros valios žmones. Nepasididžiuokite ir pro šalį nepravažiuokite! Tegul mūsų geri darbai gražina tėvynę Lietuvą!

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras