Kodėl renovuotoje gatvėje gremžiamas asfaltas?(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-11-09 08:10

Netinkamai paklotą asfalto dangą darbų vykdytojai priversti nuardyti ir pakloti iš naujo. Autorės nuotrauka 

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi Senvagės gatvės gyventoja stebėjosi, kodėl nuo važiuojamosios dalies gremžiamas pernai paklotas asfaltas. „Ar tik nebus taip, kad viena įmonė išasfaltavo, o kita asfalto dangą išardys ir atlikusi kokius nors darbus vėl klos naują asfaltą? Kur mūsų pinigėliai eina?“ – piktinosi tauragiškė. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono savivaldybė, Senvagės gatvės kapitaliniai darbai buvo numatyti dvejiems metams. Darbams iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skirta 104 tūkst. eurų. Konkursą šiems darbams laimėjo UAB „Apastata“, tačiau asfaltavimo darbus atliko subrangovas UAB „Helanas“. Šiam projektui savivaldybės samdomas techninis darbų prižiūrėtojas UAB „Saugvila“ turi sutartį su laboratorija, kuri tiria asfalto mėginius. Atlikus tyrimus asfaltuotoje Senvagės gatvėje buvo užfiksuota dangos kokybės reikalavimų neatitikimų, todėl rangovas privalo ištaisyti trūkumus. Iš naujo paklojus asfaltą vėl bus atliekami tyrimai.

– Taisomas dangos plotas apie 400 kvadratinių metrų. Asfaltuojama rangovo sąskaita, savivaldybė papildomai nemokės, kadangi tai įskaičiuota į techninės priežiūros sutartį, – aiškino mero padėjėja Rasa Liorančienė.   

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras