Įstaigose šalta: kada pradės šildymo sezoną? (11)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-10-04 08:50

Autorės nuotrauka

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambino pasipiktinusi darželinukės mama. Moteris klausia, kada Tauragėje prasidės šildymo sezonas. Esą darželiuose labai šalta. Tačiau paklausti to savivaldybės vadovų jai nepavyko – nurodytais tarnybiniais telefonais jie neatsiliepia.

– Šįryt nuvedžiau dukrą į „Pušelės“ darželį. Grupėse labai šalta. Auklėtoja patvirtino, kad visą dieną labai šalta, vaikų rankutės ledinės. Dukra sakė, kad ir kojytės grupėje šąla. Kai vaikai susirgs, kas dėl to bus kaltas? – piktinosi mama.

Ji teigė bandžiusi susisiekti su meru Sigitu Mičiuliu, tačiau to padaryti jai nepavyko. Mero referentė informavusi, kad rajono vadovas šiuo metu kalbėti telefonu negali.

– Nepavyko prisiskambinti nei Tauragės savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, nei jo pavaduotojui. Tai kam tie mobilūs telefonų numeriai skelbiami, jei valdininkai neatsiliepia? – klausia moteris.

Deja, prisiskambinti už šildymo pradžią Tauragėje atsakingam Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui M.Petraičiui nepavyko ir žurnalistams. Tarnybiniu telefonu valdininkas neatsiliepia. Atsiliepė jo pavaduotojas Vytautas Navickas. Paklaustas, kada Tauragėje prasidės šildymo sezonas, V.Navickas konkretaus atsakymo neturėjo. Jis patikino, kad M.Petraitis atsiliepti negali, nes šiuo metu „yra komisijoje“.

– Manau, kad šildymo sezonas bus pradėtas šitoj savaitėj. Įsakymo aš nerengiu, bet man atrodo, kad jis pakeliui. Vis dėlto oro temperatūra yra apie 10 laipsnių vidutinė, – sakė V.Navickas.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas patikslino, kad šildymo sezoną pradėti planuojama jau rytoj. Pasak M.Nevardausko, savivaldybės administracijos direktorius įsakymą dėl šildymo sezono pradžios turėtų pasirašyti šiandien.

– Orų prognozės rodė, kad spalio pradžia bus šilta, todėl planavome mieste pakeisti dar vieną šilumos trasą. Tačiau prognozės nepasitvirtino, stipriai atšalo, todėl šiuos darbus palikome kitiems metams. Laukiame savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo. Šildymo sezonui esame pasiruošę, – sakė M.Nevardauskas.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras