Išpjautas pušis atsodins (3)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-08-25 12:54

Tokį vaizdą tauragiškiai užfiksavo trečiadienį. Skaitytojo nuotrauka

Jau kuris laikas Gedimino gatvėje sparčiai vyksta „Maximos“ prekybos centro statybos. Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžos kampe žaliuojančios pušys statybų metu buvo apjuostos apsaugomis. Lyg ir džiugi žinia, kad medžiai bus išsaugoti. Bet šią savaitę gražuolės pušys, tiesa, ne visos, buvo iškirstos. Miestelėnai teiraujasi, kodėl?

Į „Tauragės kurjerio“ žurnalistus kreipėsi tauragiškiai dėl išpjautų medžių naujosios parduotuvės statybvietėje Gedimino gatvėje. Jie teiraujasi, kodėl iš pradžių nuo galimų pažeidimų apsaugoti medžiai trečiadienį jau išpjauti?

– Gal išliks bent tie keli medžiai, kurie šiandien dar nebuvo nupjauti? Gal „Maxima“ pasodins naujų medelių ir gal net kitoje miesto vietoje? – trečiadienį teiravosi tauragiškiai.

Situaciją pakomentavo „Maxima LT“ Korporacinių reikalų departamento direktorius Jaunius Špakauskas: „Kiek mums žinoma, UAB Tauragės šilumos tinklai minėtoje vietoje atnaujina šilumos trasas. Dėl šių atnaujinimo darbų ir yra kertami medžiai. Kadangi ši teritorija ribojasi su bendrovės sklypu, kuriame įsikurs „Maximos“ parduotuvė, tauragiškiams, matyt, ir gali pasirodyti, kad kirtimai neva vykdomi mūsų iniciatyva.“

Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas patvirtino, kad šalia statomo prekybos centro, kol neįrengta automobilių stovėjimo aikštelė, įmonė atnaujina šilumos tiekimo trasas.

– Negalime neiškirtę, kiek prisimenu, pušelių vykdyti trasų remonto. Ir tikrai atsodinsime. Jei ne toje, tai kitoje vietoje, – patikino M.Nevardauskas.  

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras