Antrąją Kalėdų dieną liepsnojo automobiliai (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-27 08:13

Vilties gatvėje kilusio gaisro metu liepsnos stipriai suniokojo mašinos priekį. Arnoldo Vydmanto nuotrauka 

Vakar, antrąją Kalėdų dieną, ugniagesiai gelbėtojai gavo tris pranešimus. Užsidegė du automobiliai, o vakare gelbėtojai kviesti padėti patekti į butą. Pranešta, kad vyras neatidaro durų, nors viduje dega šviesa. Duris teko išlaužti laužtuvu. Lovoje gulintis 89-erių metų perduotas medikams.

Apie 16 valandą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Jovarų mikrorajoną, kur Vilties gatvėje, garaže degė 1990 metų gamybos automobilis „Renault Espace“. Ugniagesiams nuvykus mašina skendėjo liepsnose. Degantį automobilį ugniagesiai išstūmė iš garažo. Apdegė automobilio variklio skyrius ir vidaus detalės. Mašinos priekis taip suniokotas liepsnų, kad nebebuvo matyti, kokios ji spalvos.

Ugniagesiams gelbėtojams pavyko užkirsti kelią gaisro plitimui ūkiniame pastate, kuriame įrengtas garažas. Aprūko tik jo sienos.  

17.35 val. automobilis užsidegė Dariaus ir Girėno g. 16 namo kieme. Atskubėjus ugniagesiams gelbėtojams atvira liepsna degė 2001 metų gamybos automobilio „Citroen C5“ variklio skyrius. Išdegė variklio skyriaus degios dalys.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras