Karšto vandens tiekimas nutraukiamas kvartalais(7)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-06-13 07:32

Daivos Žebelienės nuotrauka

Tauragės šilumos tinklai pradeda hindraulinius sistemos bandymus. Šiemet ši procedūra kiek pakeista vartotojų patogumui – bandymai atliekami kvartalais, tad karšto vandens tiekimas vienu metu atjungiamas ne visame mieste.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad hidrauliniai bandymai prasidėjo praėjus savaitei po miesto šventės. Taip nutarta, kad nebūtų sudaryta nepatogumų miesto svečiams. Šiemet bandymai vyks kvartalais.

– Taip darome, kad nereiktų atjungti viso miesto ir nebūtų diskomforto. Atliksime kvartalais profilaktiką. Vieną kvartalą patikriname maždaug per dvi dienas. Jei pastebimas nedidelis nutekėjimas sistemoje, tada vakare karštą vandenį pajungsime, o ryte atjungsime ir taisysime gedimus. Privalomą didįjį bandymą planuojame rugpjūčio mėnesį. Atjungimas planuojamas savaitei. Jei viskas vyks sklandžiai, tuomet karštą vandenį gyventojams pajungsime ir greičiau, – dėstė A.Arcišauskas.

Laikinai šilumos tinklų direktoriaus pareigas einantis vyras pasidžiaugė, kad praėjusio šildymo sezono metu pavyko išvengti rimtų plyšimų vamzdynuose.

Tauragės miestą šilumos tinklų specialistai suskirstė į 14 kvartalų. Jau atliktas patikrinimas Prezidento ir Žemaitės gatvėse esančiuose kvartaluose. Per šią savaitę tikimasi patikrinti ir Miško bei J.Tumo-Vaižganto gatves.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras