Ilgai lauktas krantinės remontas startuoja (10)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-06-12 14:16

Renaldo Malycho nuotrauka

Trečius metus griūvanti neremontuojama Jūros krantinė ir Meilės alėja pagaliau sulauks statybininkų – jie jau kuriasi krantinėje. Darbų konkursą laimėjusi Šilutės UAB „Stamela“ dėl šio neeilinio objekto teigia užtrukusi rengdama darbo projektą. Valdininkai tikina irgi plušėję – darbų sąrašas netrumpas: reikėjo atlikti krantinės tyrimus, parengti projektus, keliskart nepavyko rasti darbų rangovo.

Su konkurso laimėtoja, bendrove „Stamela“, krantinės remonto darbų sutartis buvo pasirašyta vasario 14-ąją. Darbų suma, skirta Jūros krantinei sutvirtinti, atraminei sienelei ir pėsčiųjų takui suremontuoti, – 335 700 eurų. Darbus konkursą laimėjusi įmonė turi atlikti iki kitų metų vasario.

„Stamelos“ vadovas Matas Liepis, paklaustas, kodėl vėlavo pradėti darbus, sakė, kad užtruko parengti darbų projektą. Pasak įmonės vadovo, prieš keletą savaičių atsakingi įmonės atstovai vyko į Vilnių susitikti su techninio projekto rengėjais ir darbo projektas suderintas galutinai.

Ar spės įmonė visus numatytus darbus atlikti iki kitų metų pradžios?

– Privalome spėti. Darbų laukia nemažai, žinome, ką laimėjome, – teigė Jūros krantinę remontuosiančios įmonės vadovas.

Po darbų sutarties pasirašymo darbo projektas, kaip teigė tuomet kalbinti įmonės atstovai, turėjo būti parengtas iki gegužės pradžios. Kodėl prireikė dar mėnesio? „Stamelos“ vadovas paaiškino:

– Objektas neeilinis, kai pradedi gilintis į techninį projektą, rengiant darbo projektą visada iškyla visokių niuansų, pastebėjimų.

Belaukdama remonto darbų pradžios, tauragiškių ir miesto svečių saugumu pasirūpino miesto seniūnija – miesto šventės metu įgriuvusi krantinės dalis ir takas buvo atitverti. Kaip teigė miesto seniūnas Virginijus Žilius, nors miesto šventė vyko be alkoholinių gėrimų, dėl viso pikto, kad neatsitiktų nelaimė, krantinės įgriuva buvo užtverta.

Ne vienas tauragiškis guodėsi, kad atėję Meilės alėjos taku nuo Vasaros estrados buvo priversti sukti atgal. Miesto seniūnas patikino, kad į tvorą atsimušę tauragiškiai į J.Tumo-Vaižganto gatvę galėjo išeiti takeliu, kurio greičiausiai nepastebėjo.

Kol vyks krantinės remonto darbai, statybvietės aptvėrimu, apylankų ir apėjimų nuorodomis, gyventojų saugumu turės pasirūpinti statybos darbus atliksianti įmonė. Pasak seniūno, kad vykstant statybos darbams Meilės alėja nebus galima eiti, jau aišku, bet nežinia, ar bus galima vaikščioti taku prie pat Jūros.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras