Biudžeto dalybos: ir vėl apsisvaidyta kaltinimais (16)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-02-20 13:42

Tarybos nario Dariaus Stankaus pastebėjimu, kai kuriems tarybos nariams kompiuteriai visai nereikalingi, net į posėdžius jie jų neatsineša, tai kam pirkti naujus? Autorės nuotrauka

Priešpaskutinis šios kadencijos Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis, pasak vietos tarybos narių, buvo vienas svarbiausių – patvirtintas 2015 metų rajono biudžetas. Tiesa, politinių rietenų netrūko ir šįkart – kaip ir prieš mėnesį, dauguma ir mažuma apsisvaidė kaltinimais, mero adresu vėl nuskambėjo žodis „melagis“, tačiau už biudžetą balsuota vienbalsiai. Svarbiausias metų dokumentas „užtvirtintas“ plojimais.

Sveikinimai ir padėka

Gimtadienių progomis pasveikinti du politikai – raudoni amarilių žiedai įteikti 61-uosius metus vasario 5 d. pasitikusiam Juozapui Baužai ir 64-ąjį gimtadienį vasario 11-ąją atšventusiam Sigitui Baciuškai.

Gėlėmis ir padėka pagerbtas bendrovės „Bratoil“ vadovas Vaidotas Mockus. Jo vadovaujamai įmonei už itin spartų augimą šiemet atiteko verslo apdovanojimų „Metų gazelės“ nominacija.

Po iškilmingų kalbų politikai sėdo svarstyti dviejų svarbiausių šių metų klausimų – Tauragės rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 2015–2017 metams ir šių metų rajono biudžeto. Pirmasis itin daug diskusijų nesukėlė, nors kritikos sulaukė plane minima turizmo sritis, o ypač Tauragės turizmo ir verslo informacijos centro, vadovaujamo Aivaro Betingio, veikla. Darius Stankus šio centro pateiktoje informacijoje pasigedo logikos.

6000 eurų Ukrainai – per mažai?

Biudžeto svarstymas sukėlė tikrą diskusijų audrą. Į atvirą karą vėl stojo dauguma ir opozicija. Pastarosios siūlymams nepritarta, nors dėl kai kurių nuspręsta dar padiskutuoti ateityje. Tik tą daryti greičiausiai teks jau kitos kadencijos tarybai.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras