Tauragėje – dar viena saldi vietelė susitikimams su draugais(21)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2019-10-28 06:15

Parduotuvės įkūrėja Kristina Lukošienė (antra iš kairės) su kolektyvu. Autorės nuotraukos

Tauragės miesto centre duris netrukus atvers jauki saldumynų parduotuvė „Sweet express“.  „Po šiuo pavadinimu telpa daug – išskirtinumas, jaukumas, savitumas, skonis“, – vardijo parduotuvės savininkė Kristina Lukošienė. „Sweet express“ – ne tik parduotuvė, bet ir jauki vieta susitikimams prie kavos ar arbatos puodelio.

Anot saldumynų parduotuvės „Sweet express“ savininkės Kristinos Lukošienės, Tauragė tokios parduotuvės dar neturi, bet ji reikalinga – juk saldainius mėgsta visi – ir vaikai, ir suaugusieji. Kita vertus, tai ne vien parduotuvė, bet ir kampelis jaukiam pasisėdėjimui.

– Įvairiose pasaulio šalyse mačiau jaukias parduotuvėles, iš kurių žmonės išsineša ir gerų emocijų. Norėjosi ir savo mieste sukurti tokią jaukią bendruomenišką vietelę. Kad žinotumėte, kaip smagu visa tai kurti, – džiaugsmo neslėpė pašnekovė, nors darbo šiomis dienomis turi išties nemažai.

Saldumynų parduotuvėlė dirbs nuo 7.30 val. Parduotuvės vadovė tikisi, kad žmonės čia užsuks ir rytinės kavos puodelio. Beje, apie puodelius išsinešti, tiekėjai jau pristatė ir ekologiškų, tad netrukus jie atkeliaus į „Sweet express“.

– Ekologiškas judėjimas sparčiai plinta, todėl ir mes norime žengti koja kojon su pasauliu, – atviravo Kristina.

O kad jau prakalbome apie pasaulį, paklausėme ir apie nelietuvišką pavadinimą „Sweet express“. Anot Kristinos, pavadinimą parduotuvei sugalvojo jos dešimtmetė dukra Kornelija. Nors pavadinimas angliškas, parduotuvėje gausus pasirinkimas lietuviškų gaminių, ne tik saldainių, bet ir natūralių uogų tyrių, gėrimų, taip pat medaus. O arbatos rūšių – per 100. Bus ir saldumynų su „Tauragės“ užrašu.

– Kol kas atidarymo data neskelbiama, bet jau greit, – sako parduotuvės savininkė.

Kolektyvas jau suformuotas. Padavėjos-baristos išklausė specialius mokymus ir toliau tobulinsis pas profesionalus. Kartu su jomis tobulinsis ir parduotuvės savininkė K.Lukošienė. Jai pačiai ši sritis yra nauja.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras