Antradienio, rugsėjo 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: vienas privatizuoja, kitą remia(3)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-03 14:30

Vienas savo valdomas pelningai dirbančias uždarąsias akcines bendroves Tauragės savivaldybė siekia privatizuoti, kitą, kurios pajamos esą kelerius metus iš eilės mažėja, dosniai remia, – įsitikinęs šalyje gerai žinomas viešųjų pirkimų ekspertas, teisininkas Tomas Seikalis. Ši įmonė – Tauragės autobusų parkas, pasišovęs tauragiškius vežioti elektriniais autobusais. Įdomu, kodėl taip elgiasi savivaldybė ir kiek kompensacijų atseikėja autobusų parkui? – skaitykite „Tauragės kurjerį“.

Valdžia neatsisako planų Tauragės mieste už keletą milijonų eurų statyti didžiulę sporto areną. Šią kadenciją greičiausiai projekto pradėti nebebus spėta, prieš keletą dienų svarstyta arenos statybas iš vienos planuojamos vietos perkelti į kitą. Kodėl ir kokių dar planų turi vietos politikai, sužinosite jau netrukus.

Mokslo ir žinių dieną išdalytos Pažangos premijos. Beveik 30 tūkstančių eurų – tiek iš savivaldybės biudžeto ir Rotary klubo paramos rugsėjo pirmąją išdalyta geriausiems Tauragės rajono moksleiviams. Kokiu būdu galima buvo gauti šią premiją, skaitykite antradienio numeryje.

Šilumos kaina auga – Tauragės šilumos tinklai ir savivaldybė praneša, kad nuo rugsėjo šildymo paslauga Tauragėje brangsta 3 procentais. Šalies žiniasklaidai ir šilumininkams trimituojant, kad šildymas brangsta, augant biokuro kainoms, Tauragė tikisi, kad drastiško kainos augimo čia nebus. Ar iš tikrųjų taip?

Projektai pateikti, bet visuomenei jų nerodo. Dar žiemą savivaldybė skelbė konkursą Tauragės miestą reprezentuojančių riboženklių atnaujinimo idėjoms pateikti, geriausių idėjų autoriams žadėtos net piniginės premijos. Kaip šis konkursas baigėsi, kaip atrodys naujieji riboženkliai ir kada jie bus keičiami, aiškinosi „Tauragės kurjeris“. O ką manote jūs – ar reikia riboženklius keisti?

Šios ir kitos prasidedančio rudens naujienos – koks naujas „svečias“ apsigyveno gyvūnų globėjo Sigito Klymanto namuose, apie kokias naujoves praneša Moksleivių kūrybos centras, už kiek ir kam savivaldybė ketina nuomoti Vytauto stadioną ir kas gresia jaunuoliui, savavališkai palikusiam karo tarnybą, sužinosite jau netrukus.

Gražios savaitės ir įdomaus skaitymo!

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras