Bažnyčių gatvėje – vairuotojams aktualūs pokyčiai(16)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-14 08:04

Daivos Žebelienės nuotrauka

Vakar Bažnyčių gatvėje ant važiuojamosios kelio dalies grindinio nudažytos skiriamosios juostos. Tauragės miesto seniūno pavaduotojo Žilvino Majaus teigimu, taip nuspręsta dėl vairuotojų patogumo.

Vairuotojai Bažnyčių gatvėje jau pastebėjo naujovę – važiuojamoji dalis padalyta į dvi eismo juostas. Gatvėje ir toliau lieka vienpusis eismas, tačiau atsiradusios dvi juostos turėtų pagelbėti vairuotojams. Bent taip mano seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus.

– Gavome iš Kelių fondo lėšų ir atnaujinome kai kurių gatvių horizontalųjį ženklinimą. Esame gavę ne vieno vairuotojo skundų dėl policijos išrašytų baudų. Juostos kitose gatvėse buvo nusitrynusios ir vairuotojai nebūdavo tokie atidūs palikdami savo automobilius. O aš pats Tauragėje važinėju nemažai ir pastebėjau, kad Bažnyčių gatvėje dažnai sunku būna vairuoti. Vienas važiuoja gatvės viduriu, kitas vos slenka, ieškodamas laisvos vietos automobiliui. Manau, dabar juostos padės vairuotojams, – kalbėjo Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Ž.Majus.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras