ne sodininkas
2009-04-22 08:22

Melagis, aferistas ir vagis tas Vincas. Apie jo "pasivaikščiojimus" po svetimus sklypus teko ne vieną istoriją girdėti. O jau įžūlumas - kur matyta. kad vidury dienos policiją iškviestų "triukšmaujančiam", t.y. savo sklype mašinoje įjungto radijo besiklausančiam žmogui?.. Įgavo kiaulė ragus...

jo jo
2009-04-20 19:56

kiek man zinoma, tai vincukas buvo irgi kazkokius dokumentus pametes, tai nuvare i mentura tipo zajava parase, kazkokia makle norejo suvaryt, kad ji apvoge, o gavos taip, kad jis pametes, melagis nuo kryziaus, kaip dar tokius zeme nesioja, aferistas daugiau nieko apie ji negaliu pasakyt!

soddas
2009-04-18 15:24

ziopla ir baznycioj musa

Vaikinux
2009-04-18 14:26

Tai Vincukas iklimpo kaip muse i barscius.Dar reiketu pasiaiskinti kas leido privatizuoti uztvankos pakrantes.Be Vincuko paraso tai niekas negalejo padaryti.Dabar atokiau gyvenantys zmones negali net prieiti prie uztvankos nors kai ja state visi dejo pinigelius.Toki,atsiprasant,pirmininka reiketu visai iskeldinti is sodu teritorijos nes dar ir dabar jis megina diriguoti sodininkams.Manau,kad Vincuko uz grotu nepasodins,o juk labai reiketu,kad kiti veikejai su varganu zmoniu pinpgais atsakingiau elgtusi.Sako,pavoge dokumentus,bey sodininkai tik is spaudos apie tai suzinojo.Net valdybos nariai nezinojo to mono.Melagis tas Vincukas,didelis melagis.

Palikite komentarą