Šeimyninė teisėsauga, kad ją kur...
2018-09-20 20:16

O buvęs istorijos mokytojas, šiaip taip baigęs riomerį ir su klaidomis teberašantis, ir jo žmona, nieko nedaro o kala babkes, nors turėtų vagis gaudyti.

O apie
2018-09-15 05:51

Sovietų partinės mokyklos auklėtinio "prixvatizacijos"mąstus kodėl nerašote?Kieno dėka karabasas praturtėjo???!Nerašote ir nerašysite, nes tik kolxozniko zadanijas vykdote?

Kura perka is bratoil
2018-09-12 22:14

Kura perka is bratoil

Rotacija
2018-09-09 11:09

Ar ne per ilgai uzsisedejo kedeje direktorius?, metas keisti kitu. tegu eina pats autobusa vairuoti

Bratva
2018-09-08 22:26

Dekano koplytėlėje, susirinkę Tauragės galigi vyrai gurkšnoja atšaldytą degtinėlę ir užkanda vytinta šernienos dešra. Skani dešra, nesvarbu, kad labai kieta, o jau ir senobiniai brolijos metaliniai dantys jos nebeįkanda, o tik burnoje pačiulpinėja. Ant stalo puodynėje dar seniūno atsinešti iš praeitų metų perrūgę agurkai. Išmesti juk nevalia, su meile brolija galima pavaišinti, o degtinėlės tai labai ypatigai tinka. Dekanas dar oriai ant stalo padėjo paskutinį kontrabandinio "Saint George Lights" bloką (kaip sakoma), kad vyrams nieko netrūktų. Kad cigarečių blokas paskutinis-taip tik dekanas sakė, kad svečiai daug nekainuotų, karts nuo karto parūkytų savo “Fest”o. O kaip dabar pamenu, šitie galingi brolijos vyrai, pastarąjį kartą pročkai padėjo ant laktų (už vargonų) dvi dėžes užnešti kontrabandinio "Saint George Lights". Gaurės seniūnas būtų raugintų kopūstų atsinešęs, o Žygaičių seniūnas turėjo šutintų vakarykščių bulvių su lupena ir galėjo atsinešti, bet jų niekas nekvietė. Tiesa slypi anapus, nes po šiai dienai neaišku, kodėl šių trijų valstybės ir bažnyčios tarnautojų nepakvietė. O Tauragės galigi vyrai (na, kad jie galingi, tai tik jiems taip atrodo) geria po pilną, po truputį girtėja, Dekanui pradėjo visur rodytis mergos, netrukus tuo patikėjo ir visa likusi “bratva”. Pamažu kalbos leksikonas iš Rytprūsių dialekto perėjo į išlaikytą ir daugelio kartų puoselėtą rusų kalbą, ypač kai pokalbis pakrypdavo į moters anatomijos pusę, o ypatingai ertmes moters kūne. Ko reikėtų pasimokyti iš šios istorijos? Ogi nieko. Kartais ne visi keliai veda į Plungę. O brolija jau nebe ta. O dar labiau įkvepia tai, kad ir nebebus, nes per keturis metus gerokai paseno ir kliedi.

lt
2018-09-08 05:47

Rasytojas raso is savo boksto, o savivaldybes autobusu parko esme nebrangiai vezti savivaldybes gyventojus.siuo metu kai bevek visi turi savo masinas, tai vaziuojanciu labai nedaug ir pagrinde socialiai pazeidziami zmones.Atejes komercinis vezejas jis i minusa neves.arba kels kaina arba nuims marsruta.o tai jau zala savivaldos zmonems.

vytas
2018-09-07 18:37

kur eletroautobusas kur ji nudangino tokie pinigai o jis nevazineja

Palikite komentarą