vale
2018-01-08 08:02

zinot pirmas blynas visada prisviles .ir nereikia kaltinti jaunimo ne visi turi sugebejimo vesti rengini o cia jie pagal simpatijas skyre kas ves kas dainuos JAUNIMELI KAI KITA KARTA DARYSIT KAZKA PANASAUS TARKITES KAD IR PAS PONIA KAZLAUSKIENE JI BUT PATARUSI KAS GALI VESTI SEKMES ATEITYJE

jaunasis socdemas
2018-01-08 07:22

Mums pranius įsakė parašššyti kuo daugiau neigiamų komentarų,prižadėjo po bambalį alaus....

:)
2018-01-08 07:09

Man įdomiausia tai, kad visiem įsilavinusiems žmonėms ypatingai patiko renginys. :D o susirenka neišmanėlių kompanija ir aiškina mat :D

Vitalija
2018-01-08 07:07

Dėja taisykles buvo tiek pačio renginio, tiek balsavimo. Reikia sekti, kas yra skelbiama, o vėliau bambėti. Visi gudrūs esate moralizuot, bet ar žinote, kad tai sukūrė vos 6 jaunuoliai ir nei vienas iš jų niekada nėra organizavęs apdovanojimų. Ar bent numanote, kiek jie dirbo ir stengėsi? O čia susirenka komentatoriai, kurie nei sekė eigą nei ką. Skaidrumas yra. Visi balsai paskelbti, ko jums dar trūksta ? Visiem buvo aišku dar net nepaskelbus balsavimo, kad viską lems: imternautų balsavimas - 60% ir savivaldybės jaunimo reikalų taryba - 40%. Ko nesuprasti? Matosi, kad esate iš tokios tamsumos, kad jums neteko dalyvauti panašiame renginyje, nes jei būtų tekę, tokių šlykščių komentarų nerasčiau.

nesmagumas
2018-01-08 06:35

Visas nesmagumas, manau, ne tame, kas ir kaip vedė renginį, o tame, kad šie nominavimai ir apdovanojimai vyko be jokių taisyklių, be jokio skaidrumo, be sistemos. Argumentų nedėstau, nes juos dauguma žino. Yra daugybė bendraminčių, kurie tikrai UŽ šio renginio tęstinumą, bet kartu ir UŽ tobulėjimą, viešai, draugiškai padiskutuojant, aptariant renginio pliusus ir minusus. Ne anonimiškai, o akis į akį!!! Bet aptarimą gal turėtų drąsiai inicijuoti patys organizatoriai? Žinoma, jei jie tikrai nori dirbti tobulėdami:)

koko-?
2018-01-08 06:17

Ar tamsta prieš pagyvenusias tetas ir dėdes, kurie ir moko jaunimėlį tų dalykų, už kuriuos jie nominuojami ir apdovanojami? Ką siūlai? Jaunimas tegul ima apdovanojimus, o juo ugdantis, jiems padedantis senimas po visų atliktų darbų prie pečiaus lai sėdi? Ar nebuvo gražu, kai jaunimėlis ir savo mokytojams, vadovams, suaugusiems projektų vadovams dėkojo, kai visi vienoj krūvoj buvo, vienoj gretoj stovėjo. Ar ne taip ir turi būti?

Buves Cypukas
2018-01-08 04:56

Už Lietuva vyrai

koko
2018-01-07 20:41

Paaiškinkit ko jaunimėlio renginy reikėjo tiek pagyvenusių tetų ir dėdžių.tie dabar ir kritikuoja.o iš kitos pusės kodėl chaosasi amerikietiškai gerai o mūsiškas chaosas blogai.

To nesmagu
2018-01-07 20:40

Čia ne jaunimas pykstasi o suaugę bando jaunimą sukiršinti. Prikišama viskas dainavimas, tėvai, vedėjai ir visa kita. Balsavimas gi vyko feisbuke ir jokio poveikio niekas negalėjo niekam padaryti. Laimėjo tie kas surinko daugiau balsu. Norėtųsi visiems kritikams susitikus į akis pažiūrėt ir ypač manau kritikuojamam jaunimui. Šaunuoliai apskritasis stalas.

nesmagu
2018-01-07 20:18

Nesmagu, kai jaunas, nepatyręs jaunimėlis yra smerkiamas ir viešai kritikuojamas už padarytas klaidas, bet iš kitos pusės-tai lyg ir pamoka, kad ėjimas į sceną reikalauja didelės atsakomybės ir pasiruošimo. Vien norėti eiti į sceną, deja, neužtenka, reikia to ir pasimokyti. Tik va...klausimas, ar norisi to mokytis??? Bet kokiu atveju, jaunime, nepradėkit metų nuo pykčio. Negana to, kad suaugusieji tauragiškiai juodai susiėdę tarpusavyje, tai dar ir jūs pradėjot... tikrai nesmagu...

Palikite komentarą