Juozas Astrauskas
2017-07-11 14:00

M.Apavičius kalba visišką netiesą , kad J.T.Vaižganto 129 namo ventiliacijos , elektros įrenginių sutvarkymu ir jų pridavimu pabaigus namo statybą turėjo rūpintis namo bendrija. Priešingai ,- namo bendrija ieškojo admininstratoriaus nebaigto statyti 129 namo pabaigimui ir jo pridavimui eksploatacijai . Gal ponas užmiršo , kad jis su ,,Močiučių '' bendrijos namo pirmininke A.Fetingiene 2010 metais vasario mėnesio 2 dieną būdamas ,,Apastatos'' dukterinės įmonės ,,Modernus Miestas'' direktoriumi neteisėtai pasirašė admininstravimo paslaugų sutartį , kurios 1.12 punkte ,,Admininstravimas'' įrašyta .... planavimo .... darbų organizavimo ir kordinavimo , procesą apibrėžiančių normatyvų, reglamentinių dokumentų kūrimas . '' Toliau minėtos sutarties 1.16 punkte ,,Remontas'' įrašas - veikla iš dalies arba visiškai atkurianti sistemos ar jos sudėtinės dalies pradinę būklę (savybes)., apibrėžiamą normatyviniuose dokumentuose ir/ar sistemos techniniuose dokumentuose .... . ,,Modernus Miestas'' už namo admininstravimą kiekvieną mėnesį iš bendrijos ėmė nemažus pinigėlius , tačiau visiškai nevykdė jų pasirašytos namo admininstravimo sutarties , bet labai skubėjo faktiškai nebaigtą statyti ir po statybų nepriduotą namą perduoti renovuoti jų pagrindinei įmonei ,,Apastatai'' , kuri savo projektuose sugebėjo apie metrą paaukštinti namo sienas ., tačiau nesutvarkė namo elektros kabelių sužiedinimo , ventiliacijos kanalų ir kitų darbų. Paaukštinus namo parapetus , ventiliacijos kaminai pasidarė mažesni už juos . Tai gal būt yra viena iš priežaščių nulėmusių dingusią butų virtuvių ventiliaciją.Pridavinėdami namą eksloatacijai ,, Apastatos'' įmonės apgavo elektros tinklų inspektorių Maščinską jam pateikę dokumentus , kad namo elektrotechninė dalis atitinka pateiktas schemas ,- tai reiškia , kad namo elektros įrenginiai yra sužiedinti ir kabelio gedimo atveju namas elektrą gautu kitu kabeliu . Po renovacijos praėjus 4 metams neveikia butų ventiliacija . Nėra sužiedinimo kabelio .Nesuprantamas buvusios ir esamo bendrijos pirmininkų atsainus požiūris į nekokybiškai , arba visai neatliktus darbus , nors bendrijų įstatymo 14 straipsnio 8 punkte nurodyta jų atsakomybė ir dėl jų sprendimų (pavyzdžiui priimti naudoti po renovacijos nepabaigtą namą), kur numatyta , kad bendrijos pirmininkas privalo atlyginti nuostolius.

mapijozas
2017-07-11 13:51

ka tu apavicius dar cia gazdini mynk ten kur nesueina su savo apastata is jovaru

Bet
2017-07-11 09:54

Buvo bandančių kovoti renovacijos metu dėl netinkamai atliekamų darbų, bet kadangi gyventojai nevieningi, dauguma tik juokėsi, tad dabar tegul verkia. Pirmininkas tik tuščia vieta, kuris nieko niekada nežino ir žinoti nenori. Kažin ar dar kokioje bendrijoje yra tokių abejingų viskam žmonių.

džiaugiuosi
2017-07-11 09:26

kad mūsų namo dar "nerenovavo", nėra kontrolės, dėl to ir savivaliauja. Pritatiu to TEISINGAI

VAZ
2017-07-11 09:14

Šaunuolis Juozas, jei visi žmonės būtų tokie tai chaltūrų greitai neliktų...

Teisingai
2017-07-11 09:09

Bus ir toliau tokios nesąmonės, kai spręs, ar renovuoti ir kaip renovuoti tie, kurie neprisideda prie to finansiškai - pensininkai, socialiai remtini ir t.t., tie, už kuriuos moka savivaldybė. Jie žino vienintelį argumentą - nebus kompensacijos šildymui, jei nerenovuosim. Spręsti turėtų tik tie, kurie mokės pinigus - apvilkus fasadą putplasčiu ar mineraline vata, o palikus neveikiančią ventiliaciją, supuvusius vamzdžius, seną elektros instaliaciją tik paploninate savo piniginę, o konkrečios naudos negaunate, reikia renovuoti viską, kitaip - nekiškite savo pinigų į kažkieno kišenes.

Darius
2017-07-11 08:23

Ko noret kai bomzai namus renovuoja su 1 - ar 2 promilemis, dirba uz minimuma, o grietine nusigriepia pyd...rai ! Toks ir rezultatas. Vokietijoje senus vercia ir stato naujus tai skaitosi renovacija. O cia beveik perkasi sena buta is naujo, patapsnojo sikna tinka ir jau renovacija. Po keliu metu valdzia ismastys vel kad reikia vel renivaciju vamzdynai gi seni . Opaa ateikit cia... Mokesit uz kelis vamzdzius kruvas pinigu , kad bomzai sudetu. Ka darysi kai nera kontroles .

Dar renovuokit
2017-07-11 08:20

ir plaukit pinigus!!!

Karbonadas
2017-07-11 07:42

Ir taip bus su visais renovuotais, darbo bus daugeliui metu.

Palikite komentarą