to Vietinis
2016-08-19 14:46

Ar tu žinai kokią veiklą vykdo Ramučiuose? Perskaitai antraštę, nesigaudai terminuose ir savokose. Žodžiu nieko nedarykit,o pašalpas mokėkit.

Vietinis
2016-08-18 06:56

Geriau nestatytų, o tai bus kaip Kauno rajone Ramučių kaime su 30 mln investicija, kuri neveikia kaip turėjo veikti. 30-mln-euru-investicija-gyvenima-paverte-kosmaru-pykina-dusina-ir-sukelia-galvos-skausma. Aš prieš, nes šalia - per gatvę gyvena žmonės.

Tipiškas atvejis
2016-08-17 19:19

Sėdi piliečiai kaime, anei dirbt, pašalpos, išmokos, vaikai nemokamai valgo, pensijas į namus atneša. Kažkas šį gėrį turi uždirbti. Jie matai nori ir toliau tyliai ramiai gyventi ir bambėti, kad darbo nėra.

tai tokia tvarka Lietuvoje
2016-08-17 08:36

Tai kam tarnauja verslininkas sau ar Lietuvos žmonėms,pasirodo,kad vieno verslininko interesas yra šimtus kartų labiau vertinamas,negu visos gyvenvietėje gyvenančių žmonių interesai,tai tokia teisybė,kad viską valdo pinigas jeigu panorės verslininkas tai galės ištručyti visus kaimo gyventojus ir jam tai bus leista,nes jis yra verslininkas ir jokia čia demokratija nepadės,tas dar gasdina,kad jam trukdo verslauti,bet kodėl niekam nerūpi daugumos teisė į sveiką,be triukšmo,be taršos gyvenimą

>to >*V*2 >*V*
2016-08-16 21:33

Ačiū už pasiūlymą, bet dėl tokios įmonės šalia namų tai man neaktualu ir ten kur gyvenu joks protingas verslininkas nestatytų. Beje turiu ir darbą, kuris beje visai netoli nuo namų. Dėl visokių baimių, kad kažkas užterš orą, triukšmaus tai, matyt, bet kokia veikla užsiimančioms įmonėms, jei to reikia, yra nustatytos sanitarinės normos ir zonos, privalomi atstumai iki gyvenamųjų ir kt. pastatų. Ankstesniame komentare ir tai turėjau omenyje. Todėl manau, kad niekas ten nepažeista ir ne savivaldybės valioje buvo nuspręsti neleisti toje vietoje statyti. Kiek susidūriau su leidimais, tai savivaldybės paskirti asmenys tik nusprendžia, ar nenusižengiama teisės aktams ir ar yra teisėtas pagrindas išduoti statybos leidimą. Tai jau nėra klausimas patinka ar ne tas projektas Petraičiui su Jonaičiu. Galėjo ar negalėjo pasistatyti ar įsirengti kokiame sename pastate kažkur toli nuo gyvenvietės jau kitas klausimas, bet čia turbūt yra dar ir tas dalykas, kad įrengti infrastruktūrą ar ją sutvarkyti tinkamai gali kainuoti taip pat skirtingai. Vidury laukų tikriausiai kišenę tektų gerokai patuštinti. Beje, kartais naują pastatą pastatyti pigiau nei pertvarkyti seną buvusį kitos paskirties. Mes patys, kai tai mūsų kišenių neliečia, galime sau leisti samprotauti kaip tik šauna į galvas tik nežinia kaip elgtumėmės tokio verslininko vietoje.

to >*V*
2016-08-16 19:53

Tai gal ponas norit prie savo namu pasistatyti, ir i darba toli eit nereiktu...

2 >*V*
2016-08-16 19:39

Ne visai teisingas palyginimas del zasyno. Seni laikai, suvokimas kitoks. Siandiena Baltrusaiciuose gyvena nemaza dalis zmoniu, kurie zasu smarves neuoste ir ten nedirbo. Zmones susitvarke gerbuvi, namus, megaujasi puikiu oru ir ramybe. Kodel i ju norus nereikia kreipti demesio? Argi neuztenka dar apleistu fermu ir kitu pastatu nuosaliose vietose?

kaip perekups taip blondinas
2016-08-16 17:17

Vo tep vaikai

>*V*
2016-08-16 13:40

O tai kur skandalas? Pirma: kokie teisės aktai buvo pažeisti? Spėju, kad vargu ar taip, nes jei vietiniai protestavo ir skundus siuntė, tai į projektą buvo žiūrima per padidinamąjį stiklą ir leidimas statyti išduotas teisėtai. Galėjo leidimo neišduoti dėl kokių dar priežasčių? Vietinio verslininko Galinaičio, kuris galbūt pats ten turi savų interesų tik galimai apsimeta, kad jam rūpi bendruomenė? Tada kas lieka? Jūsų visų emocijos? Ar čia argumentas ir priežastis skandalui? Dar norisi pasidomėti kodėl neprotestavo kai greta buvo žąsynas ir jo smarvė? Tada kas norėjo tas vogė ir todėl turbūt patenkinti buvo... Dabar gi kartais atrodo, kad Lietuvoj niekam verslo nereikia, nes kiekvienas nori, kad jei statytų ką, tai kažkur užkampyje kur vien šernai su lapėmis gyvena. Kai nestato, sakoma, kad darbo trūksta.

kits perekups
2016-08-16 13:19

y pobiedas neziurek sutariau paimsiu uz keleta trilitrainiu samogeno visas pobiedas ir ta maskatuokli

Palikite komentarą