vietinis
2015-12-08 18:42

ko daugiau viesumo, to daugiau aiskumo,o kad ten problemu buvo tai tikrai, kurios tikrai neissispres per puse ar du metus nes reikia ta irsa ardyti nuo pamatu. Pradzia jau padaryta ir kiek girdejau tai daroma. Galeciau tik palinketi sekmes naujai valdziai

petras
2015-12-02 15:09

Tai manau Komskiui reiktų pas konservatorius pareit,ir Kubiliui,ir šiūtvei bus geriau....

darbinyks ne vietinis
2015-12-01 18:38

tikrai ne is silales nors kaip bebutu gaila nes labai normalus vyrukas , ir nesamones ten baiges, kas mums neyprasta, bet bent zinom kad pokolkas yra kaip yra neaisku ar ilgai.

vairuotuvas
2015-11-21 09:58

ar cia tas naujas virsininkas Aiv.Poc.papasakojo apie padeti siukslyne, uzknisa jis , visur jo pilna , kazin ar ne pastatytas kad mus vezejus ir kiek girdejau darbininkus dulkintttt. bet siaip nera labai pasikeles . kiek zinau is Silales (ka padarysi visi ten tokie )

:)))
2015-11-19 13:38

O straipsnis buvo visai ne apie tai:)))

tas pats pusbrolis
2015-11-19 13:24

Nemokantys kalbėtis nepavirsta teisiais.

to Stasiaus babos pusbrolis
2015-11-19 13:12

Nuo kada žodis "svolačius", "suskis" ar "idiotas" yra aštrus pašiepimas? Manau esantis laisvas žmogus ir tikrai tamstos nesuprantu - keiksmažodžių ar įžeidinėjimų niekada nelaikiau nešabloniško mąstymo dalimi. O ir minčių vingių apie patiriamą malonumą dėl nemalonios diskusijos neperprantu. Teiginį apie žmonių teisumo monopolį jau galima laikyti diskusijos pradžia, bet tamstos "nešabloniškas" mąstymas man yra pernelyg tolimas, todėl toliau į ją veltis neketinu.

Stasiaus babos pusbrolis
2015-11-19 12:07

Malonu, kad provokacija pavyko, nes įvyko gan nemaloni diskusija. Yra asmenų, kurie įsivaizduoja esą vieninteliai teisūs Tauragėj. O jeigu jie žino kur gyvenu ( čia idiotiškas grasinimas?), tai tegul ateina - duosiu sriubos, virtą kiaušinį ar dar kokį buterbrodą. Jeigu nemokat būti aštriai pašiepiami, tai čia jūsų problema. Laisvi ir nepriklausomi žmonės mane supras, dvasios ubagai ir šabloniškai mąstantys - niekada.

to Stasiaus babos pusbrolis
2015-11-19 11:00

Pagiežingi pasisakymai ir kitiems kabinami kvailių ar panašūs epitetai niekuomet nebus kritika. Kita vertus tokie komentarai ir komentatoriai parodo pačių kultūros lygį (su išsilavinimu tai apskritai neturi nieko bendro) ir gaila, jei išsiugdėme tokią nepraustaburnių kartą. Belieka tikėtis, kad Tauragės ateitį (žodis "egiztencija" čia per stiprus) nulems jaunimas, kuris ne tik įgijęs išsilavinimą, yra išprusęs ir turi ambicijų kurti pažangią visuomenę, bet gerbia ir savo oponentus, pasisakymuose nenaudoja mužiko leksikos ir realiais darbais, o ne piktais ir kitus įžeidžiančiais komentarais realizuoja save. Pagarbiai, Nepartinio raugo nekomunistinis ir nekomjaunuoliškos praeities nesvolačius :)

Nepartinis
2015-11-19 10:55

kad ir kaip aiškinsis dešinė su kaire, bet iš straipsio aišku, kad Tratc nebuvo tvarkos - visi pasistatė rusiavima, Tauragėje - ne, visi šiuklynai dirba pelningai, mūsų nuostolingas, kokiu periodu atsirado Ekobazė? Kažkam buvo naudinga nepirkti įrangos su ES parama, bet naudinga nuomotis paslaugą iš Ekobazės. Bet jeigu paskaičiuotumėm, gal taip geriau? Nerūšiuoti reikia, o deginti. Tegul zurnaliste palygina kelis siukslynus ir rimciau padirbeja prie straipsnio, tegul skaitytojams pateikia kokie kituose rajonuose įkainiai, gal nėra taip blogai?

Palikite komentarą