Tauragiškis
2015-05-10 21:07

Didžiulė gėda Tauragės žmonėms kad turime tokių kunigėlių kurie Lietuvos piliečius, ginančius savo pažeistas teises ir atliekančius Pilietinę pareigą apsiginant nuo Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių buvusio Tauragės apskrities viršininko ARŪNO BEIŠIO, Vyriausybės atstovo VIKTORO KOVŠOVO, Tauragės mero PRANO PETROŠIAUS ir jų parankinio buvusio mero pavaduotojo ,mero patarėjo, Tvarka ir Teisingumas pirmininko o dabar Tauragės savivaldybės bibliotekos direktoriaus SIGITO KANCEVYČIAUS . Ponas kunige, prieš keletą metų Jums buvo pateiktą dokumentinė medžiagą: Teismų sprendimai, Finansinių Nusikaltimų Tyrimų Tarnybos išvados, LR Seimo kontrolierių išvados, Lietuvos Respublikos Generalinės Prokuratūros nutarimas; Panaikinti nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Rašoma: ARŪNO BEIŠIO ir jo sėbrų neteisėtai isteigtas -ikurtas fiktyvus žemės ūkio kooperatyvas "ŽEMĖSA" Kaimo rėmimo fondo lėšas gavo nepagrįstai, kooperatyvo sandoriai ir finansinės operacijos atliktos siekiant gauti lėšų tai yra veikiant pagal iš anksto sumanytą nusikalstamą schemą. Ponas kunige, Jums buvo pateikti ir kiti dokumentai: "ATVIRAS LAIŠKAS" LR Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Mykolui Brazauskui Vidaus reikalų ministrui Juozui Bernatoniui kur aukščiausi buvę Tauragės (nusikalstamos Pasaulyje pripažintos komunystų partijos) nariai prašo aukščiausių Lietuvos buvusių TSKP CK komunystų pritarimo ir paramos susidorojant su Lietuvos Piliečiais, Valstiečių laikraštis 2001 m. gegužės mėn. 15 d. (antradienis) Nr. 39 straipsnis "Gali nukentėti tamsią naktį" Laikraštis Šilalės artojas 2003 m. vasario 18 d. Nr.14 straipsnis " Kooperacijos sandėris ūkininkų užnugaryje" Laikraštis Šilalės artojas 2003 kovo 18 d. (antradienis) Nr.22 straipsnis "Tauragės apskrities viršininkas neria į krūmus" Aš manau kad tai "pamiršote" ponas kunige, kai vyko 2015 m. balandžio mėn. 22d Tauragės rajono tarybos posėdis ir Tauragės rajono buvę aukščiausi pareigūnai- valdžioje dirbantys nusikaltėliai apdovanojami jodomis kepurėmis su sovietų raudonomis žvaigždėmis Jums sukelia juoką,šipseną, atsipalaidavimą- tai Jus garsiai pasakote. Manau čia jau velnio darbas?

nesam pikti žmonis
2015-05-08 17:52

reikia kalbėtis ir zmonėms suteikti salygų diskutuoti, ieškoti Dievo savo gyvenimuose, o ne brukti kvailą teologinią tuštybę, kurios nei patys nesuprantat. Istorija yra turtinga, bet mes nevisada mokam ją įvertinti.

PIKTIEMS
2015-05-08 17:21

GEDA,NEGI MANOT KAD DAUG JUMS PRITARIANCIU,MUSU PARAPIJOS KUNIGAI NUOSTABUS, ATIDUODA VISAS JEGAS SAVO DARBUI, NESKAUDINKIT NUOSTABIU ZMONIU, GAL PIRMA SUSIPAZINKIT,NIEKAD NEVELU...

zeniux
2015-05-08 16:37

normalus dalykas tie pasišaipymai. labiausiai mane gasdina žmonės - davatkos, neturintys juoko jausmo. Bažnyčia apsvilo, nesugriuvo - ko čia dramatizuotis. lupa jų tarnautojai piningą už menkiausias paslaugas - turės už ką ir pasitvarkyti. gal patys ir padegė - fariziejai. kristus tokius "tikėjimo tarnus" vaikė iš šventyklų, nes tie buvo suparazitėję ir pavertę turgum. Kažkada kunigai buvo visuomenės autoritetais (kaip Mažvydas, Donelaitis, Maironis, Vaižgantas). dabartiniai silpni šiaudadūšiai ubagai, neturintys vaidmens visuomenės gyvenime - kažkokie bestuburiai, savanaudžiai, amoralūs rinkliavų inspektoriai.

onute
2015-05-08 11:30

geri tie tauragiškiai, dauguma jų - nebeveikia šita logika. sugalvokite ką nors naujo.

x..x
2015-05-08 09:40

vis paskaitinėju tauragiškių komentarus bet kokiu atveju-išvada- tiek daug piktų,besidžiaugiančių bet kokiu blogu nutikimu,noru įgelti,pasityčioti...klausimas??? nejau palengvėja,kai išpilat savo tulžį??? savo bejėgišką pyktį??? gal pradėkit nuo savęs-keiskitės ir pasaulis aplink neatrodys toks blogas,nesitaškysit tais savo purvais...geriau pasidžiaukit tuo,ką gero pamatėt,išgirdot,bus šviesiau gyventi jums patiems

atsakymas to katalikams
2015-05-08 08:22

Dar nemaciau:) bet tikiu kad pamatysiu...ir tikiuosi kad tai bus kuo veliau:))))

to Pažarniks
2015-05-07 19:36

:DDDDDD

to nu
2015-05-07 18:59

kaip pirstu i ...

nu
2015-05-07 17:48

baltas dumas valzie keicesi

Palikite komentarą