roma
2015-03-21 22:11

is savo patirties patvirtinu, kad vaidina lb jau didele patirti turincia gydytoja. istraukus danti, dezinfekuoja neistirpintais kalio permanganato milteliais, o pasakius, kad degina. pareiske, kad esu alergiska. po savaites nuejus su besitesenciu uzdegimu, pareiske, kad esu sena. ( 50m ). gali skaudeti ir menesi. uyuot padariusi nuotrauka, pareiske, kad skuba ir neturi laiko.o buvo paliktas danties gabaliukas.deja tokia realybe.ir dar ji man pasake, kad reikia taisyti 7 dantukus, o nuejus pas kita odontologa is 7 liko tik vienas. ir nereikia pasakoti, kad straipsnis uzsakytas.tai tiesa ,galiu bet kada ateiti ir paliudyti.

Antanina
2015-03-10 14:05

Per vėlai pamačiau straipsnį. Galiu pasakyti tikrai labai grubiai atlieka savo darbą. Jei šlifuoja dantų tarpą tai galvą įsiremia ir kraujai taškosi. Neteko tokios gydytojos matyti. laukiant eilėje girdėjau kaip vaikas nenorėjo atverti burnos ir gydytoja šaukė, klykė, staugė, net keista buvo. Sedint laukiamajame kalbėjome su kita moterimi, kad tikrai dirba grubiai ir nemaloniai, reikėtų dar gydytojai švarias šlepetes dėvėti,

Toi susinervinusi
2015-03-06 21:03

Tai kurio čia Meiriuko vaikas tas odontologės vyras?Į tokią giminę lysti...Pačiai reikia tokiai būti.

Susinervinusi
2015-03-05 08:25

Ko norėti is to vyro"paršo" tai šeimos "palikimas".Tai seniau gerai žinomų tauragėje Meirų klano sūnus! Gal ir palikuonis seka tevo pėdomis?

emilija
2015-03-04 22:04

joo.jo jis kaip parsas ...ten istisai slampineja.....slykstu....slykstesnes dantu gydymo vietos taurageje nera...pradedant elgesiu,,baigiant darbo kokybe.....tik kainos geros...dvigubai kai kitur....

Kaspisija
2015-03-03 22:07

Visi aprasyti ivykiai- tikrai adresuoti butent siai odontologei. Viename is siu aprasytu ivykiu, dalyvavau pati kaip liudininke. Liudiju- kad visa tai vyksta 100 procentu.Papriekaistavus jai, sulauksite jos vyro ispuolio. turejau stovet beveik kakta i kakta susiremusi su juo jos kabinete, kad atstovet jo antpuoli, kai pareiskiau, kad skusiu toki elgesi, jo mielos zmonos odontologes. ir atremiau ta jo ataka, ir nepabugau, ir nugalejau ne tiesiogine prasme, bet perkeltine. Zinokite visi, nepasitenkine jos darbu ir tai isreiske, uz keliu sekundziu kabinete jau turesite jos vyra priesais save, kaip perkuna igriaudejusi i kabineta.Jos vienas zvanas- ir jis su audine ileks per sekunde vos ne i pati kabineta kaip veiksmo filmuose. Taciau nepasimeskite.Jei ka, kvieskite policija. Nebijokite nieko. Po to jis jus seks, nusirasys jusu masinos Reg. numerius, galimai net paseks jus iki namu. Bet jus nekrupciokite, nueikite tiesiai i mentine ir viska surasykite, arba i kurjeri uzsukite. Nepalikite niekada tokiu ivykiu Dievo malonei. Tokiai -smokite desimteriopai!

Prajuokino
2015-02-27 12:36

" o,kad pasikielusi tai taip ir turi buti..kuri jauna jau tiek yra pasiekusi " Dienos citata

rima
2015-02-27 09:14

ar ji kartais nedirbo buvusio Miseikio kabinete prie viesbucio?Ten teko lankytis irgi grubi,nesugebanti nuskausminti ,siaubingai isrove danti.

****
2015-02-27 06:24

Kas nebuve pas šią dantintistę,nekomentuokit.Nes ji tikrai grubi,nemaloni,nesupratinga ir baisiausia,kad gazdinanti vaikus.Netki drysta sakyti,kad reikia nusivesti už duru vaika ir gerai ikrėsti į šikna,užtai kad verkia.

xxx
2015-02-26 21:04

man teko lankytis toje klinikoje bet pas Laura,tai tikrai likau patenkinta..

Palikite komentarą