petras
2014-11-19 00:35

Mokiausi su tuo suskiu pirmoje vidurineje mokykloje tai bailys paskutinis buvo .Jis prie vyresniu po kojomis trynesi o sie ji pasiusdavo kaip durneli ka nors uzkabinti o patys jausdavo malonuma is to pazvengti .Ne karta po pamoku esu viena pasigaves..Suskis tada cypdavo ir ne karta kelnes privare noredamas kad mes nuo jo atstotumeme.

Saunuolis Astor
2014-07-24 20:02

Jo sugebejimais net neabejojome.Astor draugas,Dzeidas :)

jonis
2014-07-24 05:42

abu geria ,o prigere vaikus daro.Koki pavyzdi vaikai mato,kokie uzauge bus?Dauginasi kaip triusiai.Iskastruoti,sterealizuoti tokius.Nerupi ir vaiku teisiu darbuotojams,nes bijo.

gedgaudiske
2014-07-23 17:53

tiesa julija raso, sita seima baisi net baisu pravaziuot visuomet uzkabina nepilnameciai vaikiukai mazi ruko geria pati savo akim maciau ir ne karto ir tas petras lingys tikrai prigeres yra grasines jau ne vienam, o jio brolis vacius puikus zmogus jam vaikiukai rupi bet va jio zmona kuri laukesi nuo jio brolio zudiko jau 16vaiko ji del visko kalta ji yra motina ji turi rupintis o ne po kaimus lakstyt gerti. ji ta petra ta diena ir pasivadino ji ce kalciause yra kad yvyko si nelaime. sis vaikinukas atejio tokiu tikslu kad susipazinti su jiu dukra ir zmogutis atejes pirma karta net galvoti negalvojio kad sitaip bus. o tas zmogus buvo lietas draugiskas ir visad pades pagalbos prireikus. tegul ilsisi ramybej. o sitam zudikui tik iki gyvenimo galo ten uz grotu arba paciaim mirties nuosprendis jau antra karta zmogu nuzudes ir nekam tai nerupi dar siulo metus tik iki galvos.

julijai
2014-07-23 09:44

"Saliamone" tu,jei tau kaip šuniui, iš valstybės ubagiškų grąšių reikėtų pažemintai ir paniekintai egzistuoti(gyvenimu tai nepavadinsi), kaip tu elgtumeisi,būdamas vaikas? Kai aplinkui vaikai valgo normalų maistą rengiasi ne užsienio suplyšusia labdara,ir gyvena normaliuose butuose? Dėl ko visas jaunimas bėga iš to pargaro? Dėl ko skerdžia vienos kitas jaunos merginos? Ar ne iš valdžios per TV ir masinės informavimo priemones vedamos debilinimo ir degeneravimo politikos? Mandrios čia rašyti ir plat rūrės trinančiuos valkdžios kėdes ir visą dieną už mūsų piningus nardanhčios po internetą,bei narkošiškai ryjančios kavą...

Valio
2014-07-23 09:41

Ačiū šaunuoliui Astor Saulės Vilkui!

Virginija
2014-07-23 07:09

Ant sakos padla zudika..

As
2014-07-22 16:25

Girdejau apie sia seima.Deja,tik is pacios blogiausios puses.Artimiausi kaimynai turi nemazai vargo su ju isdaigomis.Guodziasi zmones,kaip negera salia tokiu gyventi.

Julija
2014-07-22 14:30

Anksčiau Lingys su sugyventine vaikais rūpindavosi, jie buvo švarūs, pavalgę, nors abu tėvai ir girtaudavo. Dabar vaikai paaugo (jų net 15), ir prasidėjo visokios nesąmonės.

manau
2014-07-22 13:49

Bijo zmones sakyti teisybe.Tai ne seima o baubas.Geria abu,tiek motina,tiek tevas,o kas keisciausia,visi pilna burna kalba,kad vaiku teisiu tarnybos pries vykdamos i sia seima visada paskambina,kad susitvarkytu.taip ramiau ir lengviau dirbti,taciau realiai visi bijo sios seimyneles.Vaikai vagiliauja,sumeta kates i sulinius ir sudrausminti juos nera kam.Si seima-tai Gedgaudiskes kaimo baubas.Gaila,kad musu tarnybos nieko nemato ir negirdi,o kai ivyksta kas nors baisaus,visi kratosi atsakomybes.O zudiko vieta-kalejimas,ir ne 7 ar 15 metu,bet iki gyvos galvos.Ar reikia ,kad po 7 metu vel butu auka.

Palikite komentarą