baisi geda ir beda
2009-10-04 10:41

Sis straipsnis akivaizdus valdzios ,kuri isivaizduojama kaip Petrosiaus, Beisio,Kovsovo, Konceviciaus ir kitu veikeju dalyvavimas valdzioje ir musu problemu sprendime t..y.nesprendime,nes tik sie zmones zino ko didziai daliai tauragiskiu reikia,taigi sekmes jiems ateinanciose rinkimuose,nes neabejoju laimes jie arba tik i juos panasus ,nes musu zmonems patinka meluojantys ir apgaudinejantys juos padarai.

eilinis
2009-10-02 20:15

Visos savivaldybės su retomis išimtimis yra valdomos kaip kunigaikštystės. Čia viskas dėl rinkimų sistemos, nes partijų sarašų pirmose vietose karaliauja milijonieriai, kurie vėliau išrinkti visus tarybos narius tampo kaip marionetes. Jei atsirastų koks 'durnelis' (eilinis tarybos narys), kuris paprieštarautų balsavime pvz. Petrošiaus gatvės asfaltavimui jį gerokai patarkuotų, o vėliau jo ir partijoje neliktų. O čia tai žinoma dabar vėl milijonų kova. Dabartinė valdžia laimi prieš Stankų, kuris dabar 'našlaičio' vietoje. Mašinų aikštelės prie Lietuvos draudimo daryti neleidžia, pramoniniam parkui pinigų neduoda ir t.t.

aleliuja
2009-10-02 18:36

Petrosius tai seniai su kiaules akimis ir be sazines, tik keista kaip Taurages klebonija ji dar palaiko... per rinkimus dar ragina balsuoti.. parsidaveliai..

Timy
2009-10-02 17:29

Visiškas absurdas..., jau taip tie valdininkėliai išsišėrė, kad net koktu darosi.... Tegul pagaliau Tauragėje sutvarko autobusų stotį,...o koks vaizdelis prieš tą stotį-stovi namas kitoje kelio pusėje..., o kaminas vos laikosi,plytos krenta, ir ką tie architektai veikia, ką kiti galvoja,...apsimeta, kad nemato,...svečiai iš užsienio net kvatojasi...gėda...

to narsius
2009-10-02 14:02

akligatvis.SIMBOLIŠKAI IR TIESIOGIAI,KAIP PARTINIS POLITRUKŲ VALDYMAS, SAVIVALDYBĖSE IR LIETUVOJE- APLAMAI PAĖMUS......

Narsius
2009-10-02 10:16

Idomu Petrosiaus gatve pravaziuojama, ar akligatvis?

Tauragiškis
2009-10-01 11:13

Pagal Klaipėdos apygardos ir LR Aukščiausio teismų sprendimus ir LR Seimo kontrolierių išvadas: negali užimti jokių pareigų valdžios tarnyboje: Viktoras Kovšovas Viriausybės atstovas Tauragės apskričiai, Pranas Petrošius Tauragės rajono mero pavaduotojas, Arūnas Beišys Tauragės rajono mero patarėjas, Sigitas Kancevičius Tauragės mero patarėjas, Tauragės rajono savivaldybės silpnapročiai tarybos nariai ir menkystos seniūnijų seniūnai.

to pilietis
2009-10-01 06:59

Zmones, tarybas nariai ne lohai, nes jie turi rinktis is dvieju blogybiu viena, ar Stankui asfaltuoti privaziavimus prie imones ar bet karta atsisukti i kaima zmogu tegul tai buna ir Petrosiaus keliukas bet ne vienas jis ten gyvena.

kamazas
2009-10-01 06:00

Šūdų priekabą išpilti ant Petrošiaus namo kaip, kad padarė kažkada vienas airijos ūkininkas ant seniūnijos pastato.

tauraginis
2009-10-01 04:57

jau apie tas korupcijos saknis skaityti slykstu iki koktumo.kokias kiaules tiksliau kuilio akis reik tureti kad sitaip galetum pusti migla zmonem i akis.nu taip norisi vyriskai traukti i viena vieta uz zmoniu kvailinima.ir dar per kabeline jis kalba koks svarus koks teisingas.svieto pabaiga.

Palikite komentarą