mentalistas
2013-01-11 21:33

Ka issirinkot ta ir turit tauragiai,kvailys ir mirs kvailiu.Noriu tik paporinti;niekur kitur isskyrus Taurage,nemaciau valdininkijos bukesnes,erogantiskesnes ypac turint reikalu,kur dirba moterys.Ar istaigoj,ar organizacijoj,ar imonej negausi reikiamo atsakymo ,visur jauciasi nekompetencija,nesiskaitymas su besikreipianciu zmogumi.Neveltui mano kolega pavadino buroku miestu.Tai ne apie tauragiskius,tai apie valdininkija,nes neteko sutikti ne vieno kompetetingo,paslaugaus.Tai ko noreti is taurages kniaziu.Praregekit zmones,kur einat,teisingai zmones pastebi,o ir straipsnis tai atspindi,

to Gitanai
2012-12-08 15:18

Žiauru kas čia aprašyta...Žiauru ne dėl to kiek išvagia nuo mūsų tos šeimyninės valdžios gaujos,bet žiauru kad tokie temidės vadai kaip vyr.Prokuroras Žebelys ir kite teisėsaugos veikėjai,negina viešojo intereso,keldami bylas tokiems vagims, o kiurkso šiltuose kėdėse nekreipdami dėmesio į visus šiuos nusikaltmus,manau tapdami jų bendrininkais.KAM REIKALINGI IR KAM DIRBA TOKIE TEMIDĖS TARNAI ?

idomu
2012-12-04 08:02

ar didkiemyje ant juros kranto irgi vila pertosiu?

Gitanai
2012-11-29 22:03

Pasakoji istorijas, kurias ir as zinau iki skausmo. Galetu kurjeris pradeti rasyti straipsniu cikla, kaip is Dunoku turto dingo automobiliu aiksteles Gedimino ir Bernotiskes g. Kokiais budais ir metodais Petrosiai jas uzvalde? Kokia buhalterija vykde valdydami tas aiksteles. Ar turi Kurjeris drasos rasyti apie tai ir rinkti informacija? Kazkada buvo dokumentai apie visa ta istorija ir jie buvo pateikti vienai zurnalistei, kad paviesintu. Kaip manot kur ji nuejo gavusi dokus? :D As asmeniskai paskyriau gyvenima rasti bent kazka, kad pasodinti petrosiu i kalejima visam gyvenimui. Raskit sasajas tarp giminiu, tarp ten dirbanciu zmoniu, visur tik seimynines rangos, visur socdemu ausys kyso. Silumos tinklai, Dunokai, Taurages vandenys. Petrosius, Karbauskis, Baciuska, Beisys... Visi kaip tuzai miestui sypsos i akis, o galvoja "Durneliai jus durneliai...". Lapinis Dunokuose marionete. Imone valdo visi zinom kas. Sunus, vyrai, zentai, zmonos, marcios - visur seimynine ranga, visose valstybinese imonese... Paklauskit Dunoku vyr. buhalteres, tos lervos, Skausmenienes, kaip ji atsidure toj imonej, paklauskit kokie buvo jos santykiai su buvusiu vadovu Skrodeniu. Kokias funkcijas atlieka jos vyras imonej? Ir is vis, paziurekit kas "grąžina" miesta.. Socdemai Apavicius, Macijauskas... Suraskit sasajas kas grazina miesta ir kas statė nama Petrosiui ant juros upes kranto. Suraskit is kur pas Petrosiu tokie turtai, uz kokius sasus isigijo tiek nekilnojamojo turto. Visi kaip parazitai minta is valstybiniu imoniu ir biudzeto. Kada miestas atsipeikes ir supras pagaliau kas juos valdo? Kai kurie neturetu miegoti ramiai uz savo darbus....

...
2012-11-29 19:02

nebūtumėt lietuviai :) neturit daugiau ką veikti kaip tik svetimus pingus skaičiuot ir atsiprašant, šikti kitiems gyvenimus.

Dirbau
2012-11-29 08:41

Tikrai ne todėl. :) O jeigu jau labai domina KODĖL?, tai todėl, kad dabar auginu vaikelį! :)

to Dirbau
2012-11-29 07:25

Todel dabar ir nebedirbi :)

Dirbau
2012-11-28 18:06

Juokas ima skaitant komentarus. Įsidarbinti neįmanoma, tik giminės ir savi. Dirbau kontoroje ir be jokių pažinčių ar giminių... Visiškai nieko nepažinojau, buvau ką tik apsigyvenusi Tauragėje.

nafik
2012-11-28 09:23

kaip parasyta,kad valytoja gauna 900lt.nesamone,atskaito-lieka750lt.o kad toj imonej,kaip parasyta,kad auditas nepadeda,tai niekas ir nepades?kazkas turi visas socialines garantijas,kai kas neturi jokiu.tai faktas!

Taurages kurjeris
2012-11-28 06:57

Gerb. Gitana bei kiti skaitytojai, mus domina visos istorijos susijusios su savivaldybės valdomomis įmonėmis. Laukiame jūsų laiškų el.p. info@kurjeris.lt arba tel. (8446) 55550 (anonimiškumą garantuojame). Nelikite abejingi savo turtui ir savo miesto gerovei!

Palikite komentarą