to nusivyles istatymais
2012-03-31 00:29

gal verciau patyletumete? dorai seimai nereikia vaiku teisu tarnybos isikisimo ir patarimu. Jei zmonai siule skirtis, reiskia nesirupinote seima ir vaikais. niekada dar negirdejau, kad rimto darbstaus ir rupestingo vyro zmonai reiketu kreiptis i tokia tarnyba ir butu siuloma skirtis. Kuo daugiau valstybe padeda , tuo labiau nepasitenkinimo. O tie, kas patys kiekviena centa uzdirba ir vaikams nieko negaili, jokiu reikalavimu dazniausiai ir nekelia

nusivyles istatymais
2012-03-29 12:20

Cituoju. Paklausta J.Vaišvilaitė, ar galėjo jos darbuotojos pasiūlyti atsisakyti vaikų, pašnekovė nustebo ir paprieštaravo.– To niekas negalėjo pasiūlyti. As nustebes vaiku teises darbuotoju izulumu, man paciam tenka su jomis bendrauti. Buvo laikas kai mano zmonai pasiule su manimi skirtis, o jei neissiskirs tai tada atims vaikus is jos, tai kokios darbuotojos taip elgiasi grasina vaikais jei nesiskiria, (priezasties nerasysiu) , as manau cia seimos ardymas per prievarta, juk zmogus savo likimo kalvis, o ne valdzia. Trupai tariant nepasitikiu valdzia visiskai, nes teko nekarta nusvilti. Ir dabar karts nuo karto per ta vaiku teise seimoje nesutariam.

2012-03-15 14:45

Inesa,už kokius pinigus jai auginti tavo siūlomus broilerius,atmik juos reikia ir nusipirkti ir jiems pašaro dar reikia, galvoji kad kaime tai jie oru užauga. Kaime vaikučiams irgi reikia valgyti už kažkokius tai pinigėlius.

to Vytas
2012-03-14 20:26

pries kalbant gal reiktu pasidometi, kiek globos namuose tikru naslaiciu, o kiek vaiku is apsileidusiu seimu? Normalus zmones ne i vaiku namus atiduoda, patys uzaugna mirusiu vaiku, broliu ar seseru vaikus

inesa
2012-03-13 10:02

o kazin kodel visi taip verziasi i ta miesta,jei net neturi kur gyventi.Kodel negyventi su savo vaikuciais kaime? Kol jie mazi,buk su jais,mylek juos, augink darzoves.Na as nesiulau auginti karves ar kiaules,bet maistui broilerius tai imanoma uzsiauginti.Nereikes sukti galvos,kad nera kur gyventi. Na,bet cia kiekvieno musu asmeninis reikalas.......

Vytas to Patarimas
2012-03-12 22:52

Nejuokinkite,ČIA TAURAGĖ...Mūsų policijoje,prokuratūroje,ar teisme jums pasakys kad yrašas neteisėtas,nes neperspėjote korumpuoto biurokrato kad įrašinėjate,ir turėsite sukombinuotą bylelę ant savo kupros. Pas mus jei matai darant nusikaltimą negali nei filmuoti nei daryti audioįrašą,nes pažeidi Asmens duomenų apsaugos įstatymą ir būsi baudžiamas.Juk mes gyvename teisinėje Valstybėje.pabandykite nufilmuoti rūkančius vaikus prie vaiknamio ir nunešti videoįrašą vaikų teisių vadei Vaišvilaitei ,tai rytojaus dieną turėsite bylą už neteisėtą vaikų filmavimą,su keliais epizodais.Taip,manau įtakingi dėdės vaikų žagintojai,kankintojai ,ir tvirkintojai apsidraudžia kad nepapultų "įkadrą';.O apie įstatymą leidžiantį nuo 14-os metų tvirkinti mūsų vaikus,manau rašyti neverta,ir vaikų teisių specialistėms dėl to galvų juk neskauda,nes kabinetai erdvūs,mašinytės naujos o kėdės minkštos. O kitų patarėjų noriu paklausti,ar jie vietoje bobų irgi diktofonus šalia laiko?O tvarkingos mamytės ar tėvo čia moralizojančio apie tvarkingumą noriu paklausti ,jai globos namų nebūtų dėl tėvų tvarkingumo,kur našlaičius dėtumei,ar su tėvais palaidotumei,filosofe? Matai tau nežinant daug tėvų žūsta ar kitais būdais palieka šią ašarų pakalnę,tai vaikams ir reikalingi vaikų globos namai.manau numirėlių netvarkingais negalima apšaukinėti. Ir dar,o jei tų globos namų Lietuvoje nebūtų ,kur tada turtingi ir įtakingi dėdės jaunų mergaičių ir berniukų,kuriuos nuo 14-os,Įstatymas leidžia "naudoti esant bendram susitarimui"gautų,kuriems nėra kam pasiskūsti,o pasiskundus gynėjoms ,šios pasiūlo į koloniją? Taip kad tuščiai ,padarius protingą veido išraišką,filosofuoti nemačius REALAUS gyvenimo,gali visi,o čia žmonėms bėda.

Mamai
2012-03-12 22:35

Stoties ir jauniaus kampe tuščias butas keli metai stovi,ten kontrabandininkai vaistus ir kitą š...laiko,tik aišku žinok kam kyšį duoti.Pamiškių gatvėje raudonų yra valdiškas plytų namas,su ūkiniais pastatais sodeliu,kur dvi gudrios sesytės turėjo samagono tašką,tai viena seniai anglijoje su vaikais gyvena,o antra jos butą pirmame aukšte su euro remontu laiko tyliai sau,valdžiai"nematant"tiek metų,nors pati antrame to namo aukšte butą turi.Čia reikia STT vyrų savaitei ,kai ką iš valdžios į kamerytes mėnesiui(atpratimui nuo blogų darbų)ir eilė soc.butams ,manau trečdaliu sumažėtų.

to patarimas
2012-03-08 11:29

Teisingai, tada ir tokių tarnybų nereikės. Jeigu visi tėvai būtų tvarkingi, tai ir globos namų nereiktų.

to patarimas
2012-03-07 16:19

o as siulau su diktofonu miegoti, o ne su vyrais - tada nei skundo nereikia

vaikai turi gimti is meiles
2012-03-07 16:18

apie ka kalbat? meile vyrui yra viena, o meile pagimdytiems vaikams - kita. Apie kokia meile cia kalbat? Koks cia pasiteisinimas, jei neplanuoji, nors aiskiai zinai, kad nesuteiksi vaikams nei gyvenimo salygu, nei pilnavercio maisto , laisvalakio, issilavinimo?

Palikite komentarą