VA
2012-02-22 07:33

"– Negaliu atskleisti, kas atlieka šiuos darbus, nes mes su ta firma esame pasirašę konfidencialumo sutartį..." KAIP SAVIVALDYBE, UZ ZMONIU PINIGUS, VISKA DARO SLAPTA.... ?

Visaziniui
2012-02-21 20:56

Ko gero bus sklypai suformuoti ,todel ir nervinasi ,nes bus geras bizniukas eilinis prasuktas su miesto zeme :) nieko cia jau stebetino.

as
2012-02-21 08:22

S.Ozgirdas geriau tegu pasikapsto po savo padais, nes ne toks jis jau ir "varus" kaip vaizduoja."Aktyvistas" atsirado... O gal didysis kombinatorius?

darbuotojas
2012-02-21 06:12

sio savivaldybes darbuotojo pavarde daznokai spaudoje linksniuojama... tai reiskia kad jis labai gerai dirba, ar kad kazko nedadaro?

Kylam
2012-02-20 13:59

Alvydas Medalinskas: Informuoju visus, kad šią gražią dieną subrendo įvairių Lietuvos visuomeninių organizacijų susitarimas kitą savaitę, trečiadienį, vasario 22 d. 12 val. surengti visuomeninę pilietinę protesto akciją aikštėje prieš Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus kol kas dar sąlyginiu pavadinimu " Išvykime neteisingumą iš Lietuvos". Antradienį , švęsdami Užgavėnes, išvysime iš Lietuvos žiemą, kitą dieną pareikalaukime iš mūsų valdžios išvyti vieną kartą neteisingumą ir tuos, kas tai Lietuvoje įkūnija. Pareikalaukime grąžinti dorus teisėsaugos pareigūnus toliau dirbti jų prasmingo ir reikalingo darbo, kovojant su politine, partine korupcija, kontrabanda, neteisėtu praturtėjimu. Rytoj šiuo tikslu Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nariai: Romualdas Ozolas, Bronius Genzelis ir aš, Alvydas Medalinskas, įteikiame pareiškimą Vilniaus savivaldybėje, kad tokį renginį organizuojame. Kviečiame visus vilniečius ir kitos Lietuvos žmones, neabejingus teisingumui Lietuvoje ir norinčius, kad to teisingumo būtų mūsų valstybėje, aktyviai jame dalyvauti. Apie šio renginio kitas detales dar paskelbsime žiniasklaidoje ir intereneto komentaruose. Perduokite šią informaciją vienas kitam, kaip Sąjūdžio metais, iš lūpų į lūpas ir pakvieskite ateiti savo bendraminčius. Ateikime įšį renginį ne tik su plakatais, atsindinčiais mūsų požiūrį į neteisingumą Lietuvoje, bet ir su trispalvėmis, parodydami, kad mums yra labai svarbi mūsų valstybė.

Cha
2012-02-20 13:39

Sigis visur trigrašį kiša nes tokis generolas taigi buvo :))))

visazinis
2012-02-20 13:29

Taip ,taip.Tas Apastatos " darbuotojas" is Pagramancio ,matytt,mazai dar Taurages sklypu turi.Padarys visus grezinius uz savivaldybes lesas,o paskui bus pastatytyas dar vienas kotedzas,kuri gales prakalti.Juk ir akmenu, ir juodzemio aplinkai sutvarkyti ras is kur nemokamai pasiimti.

Zinantis
2012-02-20 12:08

Patikek cia ne tas zmogus apie kuri tu galvoji as pats dirbu apastatoj cia ne Zigmas, maisai ponaiti...

kiaurakis
2012-02-20 10:20

tai kad čia vienas išmatymo žinomas Apastatos darbuotojas gyv. Mažonose

Palikite komentarą