NIJOLĖ
2011-11-19 12:38

Man buvo beveik panašiai tik ne su valstybinia žeme bet aš pati sumokejau už geodezinius matavimus del šventos ramybės tą 1000 litų ir viskas išaiškejo ,Nereikejo nei pačiai narvotis nei kitų nervinti,,Manau atsirastu tu pinigeliunes iš straipsnio matyti kad surastumete tu pinigu, Nu čia jusu reikalas ir sekmes kovojant

Simas
2011-11-17 21:03

Manau, kad čia tik maža dalelytė to blogio, kuris vyrauja Lietuvoje. Mes esam tik bevaliai, bedaliai - parazitai savo šaliai. Yra labai geri J. Erlicko žodžiai: “…Vaikeli, širdy Lietuvos tupi senis, Prisiuvęs Tėvynę prie savo kišenės. … Vaitoja Tėvynė nuo priešų žiaurių, Pilna tarakonų ir Seimo narių. Į mėlyną dangų dairausi išbalęs- Apsaugok Aukščiausis tą mylimą šalį- Antai deputatas auksinėm kanopom Apžergęs Tėvynę išjoja Europon. … Užmerksiu akis, užsikimšiu ausis- Girdėti vis viena baisus girgždesys. Tai sukas Tėvynė ant Laisvės ašies…- Bet nieks neatims pakaruokliui pušies."

Patarimas
2011-11-17 20:06

Idealiausia išeitis - ūkininkei inicijuoti žemės konsolidaciją, kurios metu būtų ištaisytos žemės reformos brokas, atlikti kadastriniai matavimai (geodezija), pilnai pertvarkyta infrastruktūra ir išspręsti kitiems žemių savininkams aktualūs klausimai. Ūkininkei tai nieko nekainuotų! Reikia pateikti 5 žemės sklypų savininkų prašymus, minimum 100 ha teritorijai ir procedūros bus pradėtos.

Palikite komentarą