Saulius Bagdonas įveikė daugiau nei pusę „1000 km Širdies žygio“(23)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-10-11 05:55

Vakar iš Tauragės pajudėjęs Saulius Bagdonas Šilalę pasiekti ketino vakare. Autorės nuotrauka

Užsibrėžęs nueiti 1000 kilometrų vardan onkologinėmis ligomis sergančių vaikų, entuziastas Saulius Bagdonas įveikė pusę kelio. Šeštadienį pasiekęs Tauragę, po poilsio su šeima pirmadienį vėl leidosi į kelią.

Šių eilučių autorės prašymu užsukęs į redakciją Saulius buvo nekalbus, susitelkęs. Į klausimą apie sveikatos būklę, trumpai tarstelėjo, kad buvo visko.

– Kai sutinsta kojos, apsiaunu sandalus. Pagerėja, vėl persiaunu sportinę avalynę, – sako.

Vyrui teko eiti ir praėjusią savaitę siaučiant stipriam vėjui ar esant darganotam orui. Pašnekovas sako eidamas galvojantis apie vėžiu sergančius vaikus, o jų patiriamos kančios palyginti su jo patiriamais nepatogumais esančios menkniekis. Pasak Sauliaus Bagdono, didžiąją kelio dalį einantį vienumoje jį apima transą primenanti būsena. Kartais prie Sauliaus žygiuoti tarpmiestiniuose keliuose prisijungia jo iniciatyvą palaikantys žygeiviai, miestuose bent porą kilometrų pažygiuoti kartu siekia ir jį pasitinkantys entuziastai. Tokių, anot Sauliaus, – tūkstančiai.

Rugsėjo 11-ąją Vilniuje startavęs Saulius jau įveikė 841 km, pasak jo, liko apie 500 km. Vyras apsilankė 20-yje miestų. Juose susitiko su jo iniciatyvą palaikančiaisiais ar miestų merais.

Iniciatyvos „1000 km Širdies žygis“ tikslas – surinkti lėšų Kauno klinikose onkologines ligas besigydantiems vaikams būtinai medicinos įrangai įsigyti.

Vyrą mikroautobusu tam tikruose taškuose pasitinka jo bendražygis Airidas Šmitas, kuris atsakingas už žygeivio maitinimą. S.Bagdonas per dieną įveikia iki 60-ies kilometrų.

Norintys prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gerovės tai gali padaryti aukodami paskambinę trumpuoju numeriu 1418 (auka 3 eurai) arba pervesdami pinigų į „Mamų unijos“ sąskaitą LT517400032266923810.

Štai tokią širdį – kai jungiasi miestas su miestu ir vienijasi mažas ir didelis, mes brėžiame visi kartu, žygiuodami Širdies žygyje. 

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras