Per avariją Kalvarijoje žuvo tauragiškė mokytoja(15)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-07-29 10:38

Per avariją Kalvarijoje žuvo tauragiškė. Marijampolės AVPK archyvo nuotrauka

Skaudi avarija vakar įvyko  Naujienėlės kaime (Kalvarijos sav.). Lengvasis automobilis, kuriuo vyko tauragiškių šeima, pakliuvo tarp dviejų vilkikų.

Kaip praneša Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, liepos 28 dieną, 8.21 val., gautas pranešimas apie eismo įvykį A5 kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai. Susidūrė Lenkijos kryptimi važiavę trys automobiliai. Krovininiam automobiliui sukant kairėn į degalinę, pristabdė paskui važiuojantis lietuvio vairuojamas krovininis „Scania“, taip pat ir paskui važiuojantis lengvasis automobilis „Golf“. Tačiau paskui šį važiuojantis kitas krovininis Lenkijos piliečio vairuojamas automobilis „Scania“ su priekaba trenkėsi į važiavusius priekyje ir suspaudė „Golf“ automobilį. Vilkikas po smūgio nulėkė į griovį. 

„Golf“ vairavo 1983 metasi gimusi tauragiškė R.Š. Vairuotoja avarijos metu nenukentėjo, bet patyrė šoką, o kartu važiavęs 2003 m. gimęs vaikas D.B. ir 1958 m. gimusi moteris nugabenti į VšĮ Marijampolės ligoninę, netrukus vaikas pervežtas į Kauno klinikas.

Sunkią traumą patyrė ir  krovininį automobilį vairavęs lenkų tautybės pilietis, gimęs 1981m., kuris taip pat išvežtas į Kauno klinikas. Jų būklė išlieka sunki.

Lengvojo automobilio keleivės Irenos Banevičienės gyvybė tą pačią dieną, apie 16 val., užgeso Marijampolės ligoninėje. Mokytoja dirbo Tauragės Martyno Mažvydo mokykloje.

Dėl įvykio Marijampolės policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Parengta pagal Marijampolės AVPK inform.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras