Į „Taurą“ atvyko legionieriai iš Kamerūno ir Ukrainos(7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-03-09 06:54

Šį sezoną „Tauro“ futbolo komandoje žais Jurijus Ševčiukas (kairėje) ir Kamerūno pilietis Jean Paul Ndjoumeck Ndeki. Nuotraukos iš FK „Tauras“ feisbuko profilio

2017 metais Tauragės sporto klubų veiklai iš savivaldybės biudžeto numatyta per 140 tūkstančių eurų, tai 50 tūkstančių eurų daugiau nei pernai. Būtent 50 tūkstančių eurų atiteks praėjusią savaitę pirmosios lygos licenciją atgavusiam ir jau su legionieriumi iš Centrinės Afrikos sutarusiam futbolo klubui „Tauras“. Futbolo klubo atstovai kreipėsi į savivaldybės administraciją prašydami leisti koreguoti finansavimo sutartį, nes dalį savivaldybės paramos norėtų skirti žaidėjų premijoms. 

Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad „Tauro“ klubas paprašė pakeisti finansavimo sutartį, kadangi nori įtraukti punktą dėl premijų skyrimo futbolininkams už gerą žaidimą.

– Savivaldybė negali perskirstyti biudžetinių pinigų kitaip, nei numatyta dabar finansavimo sutartyje. Klubas dėl to turės kreiptis į savivaldybės tarybą. Jei taryba apsispręs, sutartis bus pakeista. Kita vertus, dėl sportininkų premijų jau yra priimtas tarybos sprendimas, – aiškino  G.Sakalauskas.

Pasak jo, „Taurui“, kaip ir kitiems sporto klubams, skirti pinigai pagal sutartį gali būti naudojami maistpinigiams, kelionių išlaidoms, tarpiniams mokesčiams, teisėjavimui, ne daugiau kaip 20 procentų nuo skirtos sumos galima skirti inventoriui pirkti. Iš šių premijuoti sportininkų negalima. Pasak G.Sakalausko, lėšos sporto klubams paskirstomos ketvirčiais pagal klubų paraiškas, tai yra pagal kiekvienos sporto šakos varžybų poreikius. Klubai taip pat turi teikti ataskaitas apie skirtų lėšų panaudojimą.   

VšĮ „Tauragės futbolas“ direktorė Lina Šetkienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad šiuo metu tebevyksta aktyvūs komandos komplektavimo darbai. Ji atsikleidė, kad jau sutarta su legionieriumi Kamerūno piliečiu 34-erių metų Jean Paul Ndjoumeck Ndeki, kuris žaidžia centro gynėjo pozicijoje. Anot L.Šetkienės, šis futbolininkas yra žaidęs įvairiose komandose – „Eintracht Frankfurt II“ (Vokietija), „Borussia Fulda“ (Vokietija), FK „Venta“ (Kuršėnai, Lietuva), FK „Ventspils“ (Latvija), AEP Paphos (Kipras), Al-Quwa Al-Jawiya (Irakas). Vakar klubas paskelbė, kad sudarė sutartį su žaidėju iš Ukrainos Jurijumi Ševčiuku.

– Klubas džiaugiasi, kad pavyko susitarti su tokiu fantastišku žaidėju, o žaidėjas džiaugiasi prisijungęs prie mūsų komandos, – sakė L.Šetkienė.

Pasak jos, Lietuvos futbolo federacijos vykdomasis komitetas dar nėra paskelbęs, kiek iš viso komandų žais 2017 metų sezono pirmenybėse. Taip pat neaišku, kada prasidės pirmosios lygos sezonas, tačiau tikimasi, kad kovo pabaigoje. 

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras