Pirmajame tarybos posėdyje konfrontacijos neišvengta(10)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-05-15 09:50

Vieningai sugiedoti Lietuvos himną teko be garso įrašo. Daivos Žebelienės nuotrauka

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės Taryba rinkosi pirmajam posėdžiui. Kaip jau įprasta, po sveikinimų, sugiedota „Tautiška giesmė“. Simboliška, kad ji pradėta techniniais nesklandumais.

Posėdžio pradžioje susirinkusius pasveikinęs meras Dovydas Kaminskas pirmiausia skubėjo pasveikinti su praėjusiu gimtadieniu tarybos narį Darių Stankų. Kiek vėliau į tribūną pakviesta Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė. Pasidžiaugta, kad ji neseniai pelnė Lenkijos ambasados apdovanojimą už nuopelnus plėtojant lenkų ir lietuvių kultūros bendradarbiavimą.

Prasidėjus posėdžiui paaiškėjo, kad dėl techninių nesklandumų nepavyksta įjungti Lietuvos himno garso įrašo. Džiugu, jog tarybos nariai bent akimirkai susivienijo ir užtraukė himną patys, be įrašo pritarimo.

Tarybos darbotvarkėje šiandien numatyta nagrinėti 19 klausimų. Dėl pirmųjų keturių klausimų tarybos nariai balsavo be didesnių diskusijų. Tačiau gerokai stabtelti teko ties penktu klausimu, kuriuo nagrinėtas Tauragės rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto sudarymas. Socialdemokratai siekė, kad šio komiteto pirmininku būtų paskirtas Vaclovas Karbauskis. Tačiau liberalams paprieštaravus ir priminus šio tarybos nario „nuodėmes“, po ilgų diskusijų galiausiai paskelbus balsavimą, jis šio komiteto nariu, o taipogi ir pirmininku, taip ir nebuvo išrinktas.

Šiandien nagrinėjamas ir klausimas dėl buvusio administracijos direktoriaus Modesto Petraičio paskyrimo į šias pareigas dar ketveriems metams.

Plačiau apie tai skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras