Socialdemokratų frakcijos nariui siūlomos Seimo narės padėjėjo pareigos(34)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-01-20 12:00

Seimo narė Aušrinė Norkienė norėtų, kad jos padėjėju Skaudvilėje dirbtų Vidas Bičkus. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragėje į Seimą išrinktos Aušrinės Norkienės padėjėju Skaudvilėje greičiausiai dirbs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Vidas Bičkus. Opozicinei socialdemokratų frakcijai priklausantis politikas sako, kad jo, kaip Seimo narės padėjėjo, pareigos su pareigomis taryboje nesikirs, nors Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kuriai atstovauja A.Norkienė, Tauragėje priklauso valdančiajai koalicijai. 

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Vidas Bičkus, kol kas Seimo narės padėjėju jis dar nepaskirtas, nes sutikimą eiti šias pareigas dar turi patvirtinti tiesioginis jo darbdavys – Regioninės plėtros departamentas. V.Bičkus dirba šio departamento Tauragės apskrities skyriaus vedėju. Todėl procedūros kiek užtruks.

– Jei departamentas neprieštaraus, taip, būsiu Seimo narės padėjėjas Skaudvilėje. Aušrinė Norkienė pati kreipėsi į mane ir man tokį pasiūlymą pateikė. Pasvarsčiau ir nusprendžiau – kodėl gi ne. Vis dėlto Skaudvilėje nesame turėję Tauragėje rinkto vienmandatininko atstovo, nes priklausydavom Jurbarko apygardai. Jeigu Seimo narė išreiškė tokią poziciją, kad norėtų kažkiek daugiau sužinoti, kas vyksta mūsų krašte, tai aš mielai tą galiu padaryti, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Skaudvilėje gyvenantis V.Bičkus.

Koks atlyginimas bus mokamas, jei jis pradės eiti Seimo narės padėjėjo pareigas, V.Bičkus negalėjo atsakyti. Politikas sakė manantis, kad nedidelis, gal už 0,25 etato.

Paklaustas, ar jam dirbant valdančiosios partijos atstovės padėjėju, nors pats priklauso tarybos opozicinei socialdemokratų frakcijai (pats V.Bičkus nėra jokios politinės partijos narys), nesikirs jo politiniai interesai, V.Bičkus sakė, kad socialdemokratų frakcija tam neprieštarauja. Esą ir valdančiosios koalicijos, ir opozicijos tikslas turįs būti vienas – dirbti rajono žmonių labui. Savo biuro V.Bičkus Skaudvilėje neturės, į jį bus galima kreiptis telefonu ir elektroniniu paštu. 

A.Norkienės padėjėja Vilniuje jau dirba teisininkė kraštietė Rūta Sankaitienė, o nuo gruodžio pabaigos parlamentarei Tauragėje talkina lomiškė Sandra Triukaitė-Valinčienė.  

Skaityti komentarus (34) Print  |   Send

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras