Partijos „prievaizdai“ panaikino Tauragės konservatorių sprendimą(18)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-10-11 08:40

Vytautas Navickas: „Už ką buvau pašalintas, tegu pirmininkė atsako“. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, konservatorius Vytautas Navickas laimėjo mūšį prieš partijos kolegas. Tėvynės sąjungos Priežiūros komitetas panaikino partijos skyriaus tarybos sprendimą pašalinti V.Navicką iš partijos. Kodėl kolegos buvo nusprendę atsikratyti atsakingas pareigas savivaldybės administracijoje einančio V.Navicko, neatskleidžiama. Neviešinami ir politiko grąžinimo į partiją motyvai.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos atstovė spaudai Hermantė Brandišauskaitė, rugsėjo 26-ąją sušauktame posėdyje partijos Priežiūros komitetas nutarė panaikinti partijos Tauragės skyriaus tarybos sprendimą pašalinti Vytautą Navicką iš partijos. Kokie šio sprendimo motyvai ir kodėl politikas buvo pašalintas iš Tėvynės sąjungos, H.Brandišauskaitė nepranešė. Vilniuje sušauktame Priežiūros komiteto posėdyje, be V.Navicko, dalyvavo ir Tauragės skyriaus pirmininkė Giedrė Stulginskienė bei buvęs pirmininkas vilnietis Stasys Šedbaras. 

Kad Tėvynės sąjungos Tauragės skyriuje – rimti nesutarimai, kalbama jau seniai. Dar iki V.Navicką nusprendus pašalinti iš partijos, svarstyta apie galimą jo atsistatydinimą iš Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų. Konservatoriai net viešai buvo įvardiję galimą kandidatą į šį postą – prieš keletą savaičių savivaldybės tarybos nariu tapusį Tomą Raulinavičių. Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigos pagal koalicijos sutartį priklauso konservatoriams. Galbūt todėl partijos Tauragės skyriaus tarybos sprendimu V.Navickas ir buvo pašalintas iš partijos gretų, nors jo pašalinimo priežastys viešai ir neįvardytos.

Tokį partijos kolegų sprendimą V.Navickas apskundė Tėvynės sąjungos Priežiūros komitetui. Savo pasiekęs politikas į kalbas su žurnalistais nesileidžia ir sako neketinąs atsistatydinti nei iš partijos, nei iš pareigų savivaldybės administracijoje.

– Apie motyvą, kodėl buvau pašalintas iš partijos, turėtų pakomentuoti skyriaus pirmininkė. Aš tikrai nedrįsčiau komentuoti. Su pašalinimu nesutikau, todėl ir kreipiausi į partijos Priežiūros komitetą, ir komitetas tai ir įvertino. Už ką buvau pašalintas, tegu pirmininkė atsako. Manau, kad kažkas yra giliau dar vis. Jei partijos Priežiūros komiteto sprendimas būtų kitoks, tuomet tikrai suprasčiau, kad padariau kažką negerai, – sakė V.Navickas. 

Paklaustas, ar jam nebus sunku dirbti su kolegomis, kurie ketino jį išmesti iš partijos, politikas atsakė manąs, kad partiečiai buvo suklaidinti. Esą yra partiečių, kurie jį palaikė ir džiaugėsi Priežiūros komiteto sprendimu. Politikas atskleidė, kad kai kuriems kolegoms partijos skyriuje ambicijų netrūksta.

Konservatorių Tauragės skyriaus pirmininkė Giedrė Stulginskienė į „Tauragės kurjerio“ klausimą, kodėl V.Navickas buvo pašalintas iš partijos, neatsakė.

Kad konservatorių Tauragės skyriuje ne viskas sklandu, redakcijai patvirtino šios partijos narys, tauragiškis verslininkas Virginijus Jokubauskas. Buvęs partijos skyriaus tarybos narys kolegų ginčuose palaikė V.Navicką.

– Aš į partiją įstojau skyriui vadovaujant Vytautui Navickui. Kaip pirmininkas jis buvo labai žmogiškas, niekada neskirstė žmonių. Man nepatiko, kad pašalintas jis buvo be jokių derybų, už akių. Tokie kraštutinumai man ne prie dūšios. Manau, kad turi būti stabilu. Jeigu jau dėl Tauragės dirbam, turi būti sutarimas, o nuo pjautynių niekas nelaimi. Aš už tai, kad be diskusijų nieko gero nebus. Galiu pasakyti, kad partijos skyrius truputį išsiskaidęs, – atvirai kalbėjo V.Jokubauskas. 

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras