Slaptu balsavimu išrinktas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas(6)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-05-13 06:48

Vytautas Navickas – paskutinė Tauragės politinio aparato dėlionės detalė. Autorės nuotrauka

Penktadienį paaiškėjo paskutinis savivaldybės politinio pasitikėjimo komandos narys – juo, nors ir ne vienbalsiai, išrinktas konservatorius Vytautas Navickas. Politiko karjeros pokyčiai į savivaldybės tarybą grąžins vieną ilgiausiai joje dirbusių konservatorių Darių Bredelį.

Vytautas Navickas tiesioginiuose merų rinkimuose siekė Tauragės mero posto. Kuklus politikas aktyvia priešrinkimine reklama ir garsiais šūkiais nepasižymėjo. Tačiau rinkimuose, aplenkęs keturis oponentus, liko trečias. Už V.Navicką balsavo 5,72 proc. rinkėjų. Konservatorių rinkiminiame sąraše politikas buvo įrašytas pirmuoju numeriu, po rinkimų nukrito į antrą sąrašo vietą. Politikos naujoką aplenkė senasis šios partijos atstovas Antanas Stankus.

Politinei daugumai į Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas pasiūlius politikos naujoką konservatorių Vytautą Navicką, didelių diskusijų dėl jo kandidatūros nekilo. V.Navickui tarybos nariams prisistačius, socialdemokratams kilo klausimų apie jo šeimą. Šiaulių universitetą baigęs politikas su žmona augina vienuolikmetį sūnų ir trejų metų dukrą. Kolegoms tarybos nariams sakė įtempto darbo nebijantis, yra dirbęs ir visai paprastus, ir sudėtingesnius darbus. Pavyzdžiui, prekybos centro „Maxima“ kasininku. Tapęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju V.Navickas paliks paskolų vadybininko pareigas Tauragės kredito unijoje.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas rinktas slaptai. Rezultatai nestebino – 14 tarybos narių balsavo už V.Navicko kandidatūrą, 10 – prieš. Būtent taip taryboje yra pasiskirstę daugumos ir mažumos balsai.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo atlyginimas – 1183 eurai, neatskaičiavus mokesčių.

V.Navickas kelią į tarybą atvėrė kolegai Dariui Bredeliui. Jis taryboje jau yra dirbęs 20 metų. D.Bredelis kaip nė vienas kitas tarybos narys deklaruoja įgijęs keturis aukštuosius išsilavinimus – 1988 metais baigęs Tauragės politechnikumą toliau mokslus krimto it riešutus: 1997-aisiais baigė Kauno technologijos universitetą, dvi specialybes įgijo Klaipėdos universitete, viešojo administravimo magistro laipsnį – Kauno technologijos universitete. Dvejus metus yra ėjęs Tauragės rajono mero pavaduotojo pareigas. Dirba Tauragės profesinio rengimo centre Profesinio rengimo skyriaus vedėju. Naujasis tarybos narys turėtų prisiekti artimiausiame tarybos posėdyje. Jis numatomas jau šiandien.

Pirmadienį darbą oficialiai pradėjo mero patarėjai – „tvarkietė“ Dalia Vaišvilienė ir liberalas Dovydas Kaminskas.

Alkoholio draudimas jaunuoliams iki 20 m.

Ar pritartumėte draudimui jaunuoliams iki 20 m. pirkti, parduoti, vartoti alkoholį?

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras