Kas laukia iš federacijos išmesto Tauragės futbolo?(7)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2015-12-08 13:58
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Gruodžio 3-iąją posėdžiavęs Lietuvos futbolo federacijos vykdomasis komitetas (LFF VK) nutarė suspenduoti Tauragės apskrities futbolo federacijos veiklą. Remdamasis federacijos įstatais, komitetas nusprendė, kad anksčiau laiko, nei numatyta Tauragės apskrities futbolo federacijos įstatuose, atšaukti pareigas ėjusį jos vadovą Sigitą Jukną ir naujuoju prezidentu išrinkti iš Tauragės kilusį šiuo metu Baltarusijoje verslą vystantį Arūną Pukelį, Tauragės futbolo federacija neturėjo teisės. A.Pukelis dėl tokio sprendimo atkerta – tokiu sprendimu respublikinė federacija reikalauja paklusnumo. O rajono meras Sigitas Mičiulis sporto visuomenę šiandien kvietė pasitarti.

Intrigų draskomam Tauragės futbolui išbandymų metas nesibaigia. Ketvirtadienį, gruodžio 3-ąją, Lietuvos futbolo federacijos vykdomojo komiteto posėdžio metu priimtas sprendimas laikinai, iki artimiausios LFF konferencijos, sustabdyti Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) narystę Lietuvos futbolo federacijoje. Tiesa, jei LFF VK iki konferencijos nenuspręstų kitaip.

„Tauragės kurjeris“ kiek daugiau nei prieš savaitę straipsnyje „Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu išrinktas verslininkas A.Pukelis“ rašė, kad lapkričio 11 dieną sušaukto neeilinio Tauragės apskrities futbolo federacijos posėdžio metu federacijos nariai vieningai nutarė atstatydinti iš pareigų iki tol prezidento pareigas ėjusį Sigitą Jukną ir naujuoju TAFF prezidentu išrinko verslininką Arūną Pukelį.

Po šių įvykių kalbintas atstatydintasis prezidentas S.Jukna tuomet „Tauragės kurjerio“ korespondentui telefonu aiškino, kad ši istorija dar nesibaigė ir gruodžio 3 dieną vyksiančiame Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje bus sprendžiama, ar jis atstatydintas teisėtai. Taip ir įvyko. Buvęs TAFF prezidentas, suprantama, puikiai žino, kas surašyta jo vadovaujamos federacijos įstatuose. O juose yra paragrafas, kad TAFF nariai, ketindami rinkti naują prezidentą, prieš 20 dienų apie tai turi informuoti Lietuvos futbolo federaciją. Po gruodžio 3-iąją sušaukto Lietuvos futbolo federacijos posėdžio ir paviešinto jo sprendimo S.Jukna jokių aplinkybių komentuoti nepanoro.  

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras