Tauragės komisariatą aptarnaus kurjeriai iš Klaipėdos(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-06-27 13:02

Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas. Mortos Mikutytės nuotrauka

Praėjusi savaitė policijos darbe pažymėta naujovėmis – pradėjo dirbti policijos kurjerių tinklas. Teigiama, kad ši sistema padės sutaupyti nemažai lėšų. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas tvirtino, kad nuo šiol viskas vyks kur kas operatyviau. Komisariatas su jo teritoriją aptarnausiančiais kurjeriais jau susipažino.

Policijos departamentas, rengdamas naują sistemą ir kurdamas savo kurjerių tinklą, analizavo įvairius duomenis, dokumentų pasiskirstymą tarp įstaigų. Nustatytos ir finansinės išlaidos, kurios pasirodė esančios nemenkos, mat pašto įkainiai vis auga. Būtent todėl nutarta, kad kur kas ekonomiškiau bus išlaikyti savo kurjerių tinklą.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas naujienų portalui www.kurjeris.lt aiškino, kad Tauragę aptarnaus du kurjeriai iš Klaipėdos. Su jais jau susipažino praėjusią savaitę.

– Kurjeriais tapo pensinio amžiaus sulaukę pareigūnai, iki tol dirbę sistemoje, taigi ir puikiai išmanantys veiklos niuansus. Kadangi Tauragėje ir taip trūksta pareigūnų, mes į šias pareigas neturėjome ko pasiūlyti, todėl kurjeriais tapo klaipėdiškiai. Jie aptarnaus Klaipėdos ir Tauragės teritorijas. Pas mus lankysis dukart per savaitę. Taip pat numatoma, kad kartą per savaitę visas reikalingas siuntas veš į Vilnių. Anksčiau tam tekdavo pasitelkti savo pareigūnus, kurie vietoj savo tiesioginio darbo turėdavo vykti į sostinę, – kalbėjo V.Mylimas.

Pareigūnas atskleidė, kad anksčiau paštui turėdavo sumokėti net 25 eurus už vieno voko pervežimą. Tokia kaina susidarydavo dėl specifinių reikalavimų – slaptą komisariato dokumentaciją turėdavo gabenti du ginkluoti asmenys. Kartais bylas ar kitą dokumentaciją į sostinę gabendavo kuris nors iš pareigūnų. Tai reikšdavo, kad visą darbo dieną jis negalėdavo dirbti savo tiesioginio darbo, o imdavosi siuntų išvežiotojo pareigų. Tad komisariatui buvo nenaudinga ne tik finansine, tačiau ir žmogiškųjų išteklių prasme.

– Šiemet kurjerių išlaikymą dalinsimės su Klaipėda per pusę. Kitąmet neaišku, kaip bus – galbūt bus skaičiuojamas siuntų skaičius, – aiškino Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas.

Planuojama, kad kurjerių lankomi objektai bus policijos įstaigos, nutolę padaliniai, teismai, prokuratūros, gydymo įstaigos, teismo medicinos įstaigos, savivaldybės.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras