Tauragėje – byla dėl keturiolikmetės seksualinio išnaudojimo(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-28 14:34

Mortos Mikutytės nuotrauka

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai pradėjo neeilinį ikiteisminį tyrimą. Iš vaiko teisių apsaugos skyriaus gautas pranešimas apie įtarimus, jog nepilnametė mergaitė buvo verčiama vartoti narkotikus ir seksualiai išnaudojama.

Gegužės 14-ąją komisariate gautas Tauragės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus raštas. Jame išdėstyti skyriaus darbuotojų įtarimai, kad keturiolikmetę mergaitę šių metų gegužės pradžioje, tikslesnis laikas nenustatytas, vertė vartoti narkotines medžiagas ir galimai išnaudojo seksualiai. Nurodyta, kad prie šių veiksmų prisidėti galėjo 17 metų sulaukusi mergina ir kiti nenustatyti asmenys.

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė apie šį įvykį nedaugžodžiavo, mat tai liečia nepilnamečius asmenis. Tačiau atskleidė, kad keturiolikmetės šeima yra rizikos šeimų sąraše. Skyrius į pareigūnus kreipėsi iškart kilus įtarimams.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Kristina Eskienė taip pat šykštėjo informacijos. Paaiškino, kad mergaitė pas teismo medicinos ekspertą siųsta nebuvo, nes ji nebuvo sužalota. Tačiau Vaiko teisių apsaugos skyriaus minėta mergina pareigūnams yra žinoma iš anksčiau. Tačiau nepaaiškino, dėl kokių veiksmų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo pornografinio turinio dalykais ir lenkimo vartoti narkotines medžiagas.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras