Savaitgalį dužo transporto priemonės(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-06-11 12:06

Prie kavinės „Deizė“ „Peugeot“ pastumta „Audi“ rėžėsi į „Renault“. Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

Kaip informuoja policija, savaitgalį Tauragėje netrūko avarijų. Vieno įvykio metu skaudžiai nukentėjo motociklininkas. Ne vienas vairuotojas buvo padauginęs alkoholio.

Penktadienį, prieš pat vidurnaktį, Aerodromo gatvėje užfiksuotas trijų automobilių susidūrimas. „Peugeot 307“ markės automobilis rastas atsitrenkęs į „Audi A4“, kurį vairavo 33-ejų metų vyras, ir stovintį „Renault Grand Scenic“. Įvykio vietoje pareigūnai sulaikė du neblaivius vyrus – 2,04 prom. alkoholio įpūtusį 21-erių metų ir 1,91 prom. alkoholio įpūtusį 22-ejų metų vyriškį. „Tauragės kurjerį“ apie įvykį informavęs skaitytojas teigė, kad netoli kavinės „Deizė“ stovėjusio automobilio savininkas – Rusijos pilietis. „Peugeot 307“ pirmiausia trenkėsi į „Audi“, kuris slysdamas atsitrenkė į Rusijos piliečio mašiną. Skaitytojo tvirtinimu, „Peugeot 307“ automobiliu važiavo du neblaivūs jaunuoliai, kuriuos ir sulaikė pareigūnai. Esą neaišku, kuris jų vairavo transporto priemonę.

Kiek vėliau, apie 23.30 val., Skaudvilėje, Kelmės gatvėje, aptiktas apvirtęs traktorius MTZ 82. Prie jo buvo neblaivus (2,24 prom. alkoholio) 21-erių vyras ir taip pat neblaivus (2,23 prom. alkoholio) 25-erių metų vyras. Pirminiais duomenimis, traktorius galimai pavogtas iš įmonės teritorijos, esančios Skaudvilės miestelyje, Ryšininkų gatvėje. Abu vyrai sulaikyti.

Šeštadienio rytą blaivi 73-ejų metų moteris, vairuodama automobilį „Renault Scenic“, išvažiuodama šalutiniu keliu iš Taurų kaime esančios Alėjos gatvės, nepraleido pagrindiniu keliu – Tilžės plentu – važiavusio motociklo BMW, kurį vairavo blaivus 35-erių metų vyras. Motociklininkas po smūgio virto ir krisdamas susižalojo. Po apžiūros Tauragės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje jam nustatytas dešiniojo šlaunikaulio lūžis. Tolimesniam gydymui vyras išvežtas į Šiaulių miesto ligoninę.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras