Joninių savaitgalį į ligoninę – per šimtą pacientų(0)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-25 11:54

Autorės nuotrauka 

Šiemet Tauragė Jonines šventė visą savaitgalį, renginiai vyko nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro. Tiek policija, tiek medikai pranešė, kad didelių nelaimių ar incidentų nebuvo.

Po savaitgalio Policijos komisariato įvykių suvestinėje – užregistruoti trys įvykiai. Šeštadienio vakarą policijos pareigūnams teko įsikišti į šeimyninį konfliktą. Apie 23 val. Eidintų k. neblaivus (2,47 prom.) 37-erių metų vyras smurtavo prieš taip pat neblaivią (2,22 prom.) savo 62-ejų metų motiną. Vyras sulaikytas.

Sekmadienio naktį, apie 4.30 val., incidentas užregistruotas Molynų kaime. 33-ejų metų vyras braudamasis į namus išdaužė įstiklintas miegamojo duris, o dauždamas jas sužalojo sugyventinę.

Abiem atvejais policija pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo artimoje aplinkoje.

Sekmadienio vakarą, apie 21.30 val., Tauragėje, Sandėlių g., sulaikytas neblaivus vairuotojas. Patikrinimui sustabdyto automobilio „Honda Civic“ vairuotojui nustatytas 2,45 prom. girtumas. Be to, 42-ejų metų vyras prie vairo sėdo neturėdamas teisės vairuoti.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis informavo, kad birželio 22–24 dienomis ligoninės priimamajame apsilankė 106 pacientai. Vos ne pusė jų – 46 atvyko Joninių dieną, sekmadienį. 

Pasak D.Masiulionio, visiems budėjusiems ligoninės gydytojams teko maždaug vienodas darbo krūvis, kiek daugiau – ortopedui-traumatologui. Neapsieita be smurtinių traumų, tačiau traumatologui daugiausiai teko gydyti dėl neatsargumo patirtas traumas. Apibendrinus – šis savaitgalis labai neišsiskyrė iš kitų, ne šventinių, savaitgalių.

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba po Joninių savaitgalio pranešė apie penkis iškvietimus. Gaisrų nekilo.

Penktadienio rytą ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Lauksargių seniūnijos Kalėnų kaimą. Nežinomas asmuo telefonu pranešė, kad dega transformatorinė prie gyvenamojo namo. Nuvykę ugniagesiai pastebėjo, kad atviroje teritorijoje, metalinėje elektros pastotėje, kibirkščiuoja laidai. Pavojaus kilti gaisrui nebuvo. Informaciją ugniagesiai gelbėtojai perdavė ESO.

Penktadienio vakarą, apie 17.30 val., ugniagesiai gelbėtojai vyko į Dariaus ir Girėno bei Jūros gatvių sankryžą po eismo įvykio nuvalyti kelio dangos. Ant kelio buvo pažirusios stiklo ir plastmasės duženos. Po 20 valandos gelbėtojų prireikė, kai kelyje Skaudvilė–Bijotai, ties Kazokų kaimu, ant važiuojamosios kelio dalies užvirto medis. Nuvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė į šalikelę.

Šeštadienį ugniagesiai gelbėtojai vyko į Dariaus ir Girėno gatvės daugiabutį. Greitosios medicinos pagalbos felčerė prašė padėti iš buto į greitosios medicinos pagalbos automobilį nunešti nevaikštančią moterį.

Sekmadienio rytą, 10.15 val., Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji „Renault“ ir „Opel“ markių automobiliai. Nors po eismo įvykio moteris ir du vaikai nuvežti apžiūrai į ligoninę, šis įvykis nebuvo registruotas kaip įskaitinis, vis dėlto ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė. Policijos pareigūnai paprašė po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą, kadangi buvo išsiliejęs aušinimo skystis, ir nutempti automobilius į netoliese esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras