D.Poškos gatvės namo kieme – sprogmuo(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-07-13 11:14

Arnoldo Vydmanto nuotraukos

Šiandien 11.50 val. ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos skubėjo į D.Poškos gatvę. 41 numeriu pažymėtame name gyvenantis vyras kieme aptiko sprogmenį.

Savo kieme tvarkęsis D.Poškos gatvės gyventojas visai netyčia, kasdamas žvyro krūvą, su kastuvu atsirėmė į kažkokį daiktą. Su žurnaliste bendravęs pagyvenęs vyras įvardijo, kad norėjo užlyginti kieme buvusį žvyrą.

– Gyvenu čia jau daug metų. Kieme pradėjom kitą namą statyti, bet tos statybos taip ir sustojo. Nuėjau žvyro užlyginti ir kastuvas barkštelėjo į kažką – tik tada ir pastebėjau sprogmenį. Esu tarnavęs kariuomenėje, tai žinau, kad čia sprogmuo. Paskambinau policijai, maniau, kad atvažiuos pažiūrėti ir viskas. Bet va suvažiavo visi ir manęs į savo paties kiemą nebeleidžia, – stebėjosi pareigūnų darbu sprogmenį radęs vyras.

Iškart po vyro skambučio į kiemą atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad rastas daiktas – tikrai sprogmuo, 11.54 val. buvo įvestas planas „Skydas“. Į teritoriją neįleisti ne tik žurnalistai, bet ir namo šeimininkas. Teritoriją stebėjo policijos pareigūnai ir ugniagesiai. Prie įvažiavimo į kiemą budėjo ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Galiausiai atvykę išminuotojai nustatė, kad tai priešpėstinė mina. Sprogmenį specialistai išsivežė į karjerą saugiam sunaikinimui.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras